Yükleniyor...
4.1 Puan
14 Yorum

Havzan Etli Ekmek 4

Armağan Mahallesi, Gönül Sokak, No 1, Meram, Konya
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Pide
Ortalama tutar İki kişi için : 0.00 TL
Telefon 0332 3241100
Neler var?
  • Kapalı alan var.
Yorumlar (14)
2
B...... B......
Sadece işlek konumda olduğu için turistik sayılan mekan.Çalışanları oldukça kaba etliekmek yemek için doğru yer değil başka mekanları tercih etmenizi öneririm.
4
Z........ Z........
*Kalabalik olmasina ragmen hizmet oldukca hizli. *Bicak arası fazla yagli ancak cok lezzetli. *Yayik ayrani olmamasi ve terasi kötü. *Calisanlar kibar.
4
Z........ Z........
*Kalabalik olmasina ragmen hizmet oldukca hizli. *Bicak arası fazla yagli ancak cok lezzetli.
*Yayik ayrani olmamasi ve terasi kötü.
*Calisanlar kibar.
5
E...... E......
Etliekmek yemek için tercih ettiğimiz mekanların başında gelir Havzan Etliekmek. Şube olarak ise artık sadece burayı tercih ediyoruz diyebilirim. Kebaplarını denemedim. Onun dışında tüm ürünlerden memnun kaldım. Bir zamanlar çok yağlı yapıyorlardı etliekmek ve peynirli pideyi fakat bu durumu da düzeltmişler.
4
A.... İ......
Beğendim, çok güzel bir mekan. Garsonlar da kibar. Hakkında detaylı bir inceleme yazdım, Seyahatseyahat.com'da yer alan incelememi okuyabilirsiniz. seyahatseyahat.com/havzan-etliekmek/
4
A.... İ......
Beğendim, çok güzel bir mekan. Garsonlar da kibar. Hakkında detaylı bir inceleme yazdım, Seyahatseyahat.com'da yer alan incelememi okuyabilirsiniz.


seyahatseyahat.com/havzan-etliekmek/
4
T....... T.......
Ramazan ayında açık mekan bulmak zor Konya'da. Araştırdık ve burasının açık olduğunu öğrendik. Bıçakarası ve Mevlana yedik. Bamya çorbası olsa onu da isteyecektik. Lezzet olarak başarılı, servis hızlı, ikram edilen çay taze.
4
E... Ü..
Etliekmek olarak Konya'da ilk akla gelen yerlerden biridir Havzan.Konya'da şehrin farklı yerlerinde pek çok şubesi de vardır.Bu şubesi Meram'a yakınlığı nedeniyle güzeldir.Yemek yedikten sonra ilerde Meram'daki çay bahçelerinde çayınızı içebilirsiniz. Lezzet olarak fiyat olarak aynı çizgide uzun yıllardır devam ediyor.
4
E... Ü..
Etliekmek olarak Konya'da ilk akla gelen yerlerden biridir Havzan.Konya'da şehrin farklı yerlerinde pek çok şubesi de vardır.Bu şubesi Meram'a yakınlığı nedeniyle güzeldir.Yemek yedikten sonra ilerde Meram'daki çay bahçelerinde çayınızı içebilirsiniz.
Lezzet olarak fiyat olarak aynı çizgide uzun yıllardır devam ediyor.
5
G..... G...
Otopark sıkıntısı olmaması tenhalığı ile mekan güzel. Hizmette aksayan birşey yok. Gerçekten iyi bir etli ekmek yemek için konyaya gelmek gerekiyormuş bunu anladım. Tebrikler lezzet 10 numara
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım