Yükleniyor...
3.3 Puan
3 Yorum

Köfteci Ramiz

Camiatik Mahallesi, Zafer Caddesi, No 3, Urla, İzmir
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Izgara
Ortalama tutar İki kişi için : 45.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0232 754 30 20
Neler var?
  • Alkol bulunmaz.
  • Akşam yemeği uygun.
  • Kredi Kartı
  • Lunch menü var
  • Kapalı alan var.
  • Klimalı
  • Dış mekan var.
Yorumlar (3)
2
G.............. G..............
Sunum konusunda biraz daha özenmeleri gerektiğini düşünüyorum. Onun dışında menüde ki pahalı ürünlerden biri olan dana antrikotu dahi pişiremiyorlar. Daha doğrusu fazla pişiriyorlar.Kuru ve yavan. Köfteleri için de farklı bir yorum yapamayacağım.
4
E... B......
Türkiye çapında yaygın bir işletme olan Köfteci Ramiz’in Urla’daki şubesini denemeye karar verdik. Kapıda samimi bir karşılama oldu. Her şeyden biraz tadabilmek için Ramiz Spesiyali tercih ettik. Antrkot, ramiz köfte ve kaşarlı köfteden oluşuyordu. Antrkot içi pembe kalmamış kararında pişirilmiş, buna rağmen yumuşak ve lezzetliydi. Kaşarlı köftenin kaşarında başka mekânlarda rastladığımız o ağır koku yoktu. Özetle bu et tabağı lezzetli ve doyurucuydu. İkramlar biraz zayıf olmakla birlikte acı sos istediğimizde hemen getirdiler. Bu sosun köfte ile uyumu mükemmel. Tatlı olarak Kemalpaşa söyledik. Çayla beraber yemeği çok güzel bir şekilde tamamladı. Urla yemek mekânları olarak zayıf ancak bir Köfteci Ramiz’den çok memnun kaldık.
4
E... B......
Türkiye çapında yaygın bir işletme olan Köfteci Ramiz’in Urla’daki şubesini denemeye karar verdik. Kapıda samimi bir karşılama oldu. Her şeyden biraz tadabilmek için Ramiz Spesiyali tercih ettik. Antrkot, ramiz köfte ve kaşarlı köfteden oluşuyordu. Antrkot içi pembe kalmamış kararında pişirilmiş, buna rağmen yumuşak ve lezzetliydi. Kaşarlı köftenin kaşarında başka mekânlarda rastladığımız o ağır koku yoktu. Özetle bu et tabağı lezzetli ve doyurucuydu.


İkramlar biraz zayıf olmakla birlikte acı sos istediğimizde hemen getirdiler. Bu sosun köfte ile uyumu mükemmel. Tatlı olarak Kemalpaşa söyledik. Çayla beraber yemeği çok güzel bir şekilde tamamladı. Urla yemek mekânları olarak zayıf ancak bir Köfteci Ramiz’den çok memnun kaldık.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım