Yükleniyor...
3.5 Puan
12 Yorum

Yusuf Usta Ev Yemekleri

Aydin Asfalti Torbali Mahallesi No: 60 Torbali KIPA Karsisi - Torbali / Izmir
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Ev Yemekleri
Ortalama tutar İki kişi için : 40.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0232 853 29 29
Neler var?
  • Nakit Ödeme
  • Alkol bulunmaz.
  • Akşam yemeği uygun.
  • Lunch menü var
  • Kapalı alan var.
  • Sodexo
Yorumlar (12)
1
B...... Ö.....
Yemek çeşidi bol fakat ürünler çok pahalı torbalı ortalaması değil alaçatı fiyatları geçerli kasada bol sürpriz yapıyorlar kesinlikle tavsiye etmem.
1
S..... ç.....
Kendini happy moons zanneden rezil ötesi bir yer. Bir küçük tavuk 25 tl YİRMİ BEŞ. Daha ileride pideci var gidebilirsiniz. Istanbul'da böyle fiyatlar yok! İnsan bir utanır. Yağlı ve kazandibi de kesinlikle hakiki değil diyeceklerim bu kadar.
3
C... K.............
Gereksiz pahallı bir yer. Genellikle sanayici kodamanların mğle rası gittiği yerlerden biri. Giderseniz eğer dondurmalı irmik tatlısı yemeden kalkmayın.
3
C... K.............
Gereksiz pahallı bir yer. Genellikle sanayici kodamanların mğle rası gittiği yerlerden biri. Giderseniz eğer dondurmalı irmik tatlısı yemeden kalkmayın.
4
Ç....... Y.
Civardaki sanayicilerin misafirlerini götürdükleri kalburüstü ve büyük bir lokanta. Ozellikle haşlamaları, kuzu yemekleri ve tatlıları hoş. Mekan oldukça hijyenik.
4
S....... A..
Bu tarafa geldiğimde tercih ettiğim yerlerden Yusuf Usta. Fiyatları ortalamanın biraz üstünde ancak yemeklerin lezzetine söyleyecek söz yok. Servis çok profesyonel değil elbette ama iyi niyetli yaklaşımından kazanıyor. Zeytinyağlılarının çeşitli olması ve oğlak tandır, elbasan gibi spesiyal yemekleri en önemli artıları. Ayrıca son gelişimde garson arkadaşın çarpraz satışını da takdir ettim ????
4
S....... A..
Bu tarafa geldiğimde tercih ettiğim yerlerden Yusuf Usta. Fiyatları ortalamanın biraz üstünde ancak yemeklerin lezzetine söyleyecek söz yok. Servis çok profesyonel değil elbette ama iyi niyetli yaklaşımından kazanıyor. Zeytinyağlılarının çeşitli olması ve oğlak tandır, elbasan gibi spesiyal yemekleri en önemli artıları. Ayrıca son gelişimde garson arkadaşın çarpraz satışını da takdir ettim
3
..... .....
Personeli ilgili,mekan temiz,secenek bol,lezzet iyi,ilcelerde bu duzeyde mekan bulmak pek mumkun degil. , , ,
4
G.... Ö....
Güzel ev yemekleri ve tatlilariyla özellikle Torbalida gidilecek en iyi mekanlardan biri. Çökertme kebabini bazen çok yagli yapsalar da favorim
5
B...... P.....
Toplanti için geldigim Opel üst düzey yöneticilerinin getirdigi mekan. Sahibi Caner Bingül, özellikle Oglak tandiri ve çömlek kebabi çok basariliydi. Keskek yedigim en hafif keskekti gerçekten!!! Tebrikler!! Ödememis olsam da fiyatlar gayet makul;))
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım