Yükleniyor...
4.9 Puan
10 Yorum

Üzüm Cafe

Selçuk, Izmir
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 60.00 TL
Telefon -
Neler var?
  • Alkol bulunur.
  • Dış mekan var.
Yorumlar (10)
4
S... C....
Şirince'de gidilebilecek birkaç düzgün mekandan biri. Ortamı, bahçesi çok hoş, sakin müzikler çalıyor ve servis güzel. Belki yiyecek fiyatları bir tık daha uygun olabilir.
5
O....... O.......
Kahve içmek için ığradık ve çok beğendik. Sakin, keyifli bir bahçesi olan butik bir cafe. Fiyatlar şirince ortalamasının bir tık üstünde ancak mekana göre normal.
5
C.... A...
Gerçekten harika bir mekan. Mutlaka gidin! Biz Türk kahvesini çok sevdik. Bahcesi çok büyük ve huzur verici. Güzel vakit geçirmek isterseniz mutlaka ugramalasiniz.
5
K...... K.....
Stumbled upon this quaint little cafe while strolling around the gently sloping streets of Sirince. Sirince is famous for it’s wines and Uzum cafe doesn’t disappoint. You can find almost all kinds of fruit wines here! We also had a traditional Turkish Salep (hot milk with Cinnamon). The ambience is definitely worth visiting this cafe for... loved how the tables are arranged outside. Once you go in, it’s like you’ve entered Aladdin’s cave...so many curios all around ???? In simple words...a beautiful cafe in beautiful Sirince!!! ????
5
K...... K.....
Stumbled upon this quaint little cafe while strolling around the gently sloping streets of Sirince. Sirince is famous for it’s wines and Uzum cafe doesn’t disappoint. You can find almost all kinds of fruit wines here! We also had a traditional Turkish Salep (hot milk with Cinnamon). The ambience is definitely worth visiting this cafe for... loved how the tables are arranged outside. Once you go in, it’s like you’ve entered Aladdin’s cave...so many curios all around
5
K...... K.....
Stumbled upon this quaint little cafe while strolling around the gently sloping streets of Sirince.
Sirince is famous for it’s wines and Uzum cafe doesn’t disappoint. You can find almost all kinds of fruit wines here!
We also had a traditional Turkish Salep (hot milk with Cinnamon).

The ambience is definitely worth visiting this cafe for... loved how the tables are arranged outside. Once you go in, it’s like you’ve entered Aladdin’s cave...so many curios all around
5
@.......... @..........
Şirince’de farklı bir konsept yaratan yemeklerini denemediğim fakat hem fiyat hem keyif olarak yemektense içmeyi ve tatmayı tercih edeceğim konsept butik mekân. Sahipleri, bu tip mekânların beklenen özelliğini gösteriyorlar. Gerçekten ilgililer ve yaptıkları işten zevk alıyorlar. Espressoda Pacifica Coffee ile çalışıyorlar, lezzet aroma orta seviye. Şarap konusunda pek deneyimli olmamama rağmen asitliğini ve aromasını yerinde buldum. Rokokosunu olması gerektiği gibi bezeden yapıyorlar, ev yapımı gerçek bir lezzet. Genel olarak ne yerseniz yiyin pişman olmayacağınızın garantisi verebileceğim bir mekân. Kesinlikle denenmeli.
5
@.......... @..........
Şirince’de farklı bir konsept yaratan yemeklerini denemediğim fakat hem fiyat hem keyif olarak yemektense içmeyi ve tatmayı tercih edeceğim konsept butik mekân. Sahipleri, bu tip mekânların beklenen özelliğini gösteriyorlar. Gerçekten ilgililer ve yaptıkları işten zevk alıyorlar.

Espressoda Pacifica Coffee ile çalışıyorlar, lezzet aroma orta seviye. Şarap konusunda pek deneyimli olmamama rağmen asitliğini ve aromasını yerinde buldum. Rokokosunu olması gerektiği gibi bezeden yapıyorlar, ev yapımı gerçek bir lezzet. Genel olarak ne yerseniz yiyin pişman olmayacağınızın garantisi verebileceğim bir mekân. Kesinlikle denenmeli.
5
U... V.....
Sadece Nilgün Hanım ile tanışmak ve muhabbet etmek için bile gelinebilir. Limonata ve mürver şurubu söyledik. On numara güler yüzlü insanların olduğu cafe!
5
C..... T......
Şirince gezimizde uğradığımız yer, fiyatlar diğer yerlere göre biraz daha pahalı olabilir ama kesinlikle değer. İşletmecileri çok güler yüzlüydü. Cafe de çok güzel. Biz mürver şurubu içtik ve bayıldık, kesinlikle denemelisiniz. Yanlarında getirdikleri tereyağlı kurabiye de çok lezzetliydi. Şirinceye yolunuz düşerse kesinlikle gelin.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım