Yükleniyor...
3.8 Puan
6 Yorum

Şirince Ocakbaşı Restaurant

İstiklal Mahallesi, No 7, Selçuk, İzmir
Kategoriler Ocakbaşı
Mutfaklar Ocakbaşı
Ortalama tutar İki kişi için : 100.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0232 898 30 94
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Lunch menü var
  • Akşam yemeği uygun.
  • Klimalı
  • Dış mekan var.
Yorumlar (6)
3
@.......... @..........
Oturup gözleme yediğimiz, bununla birlikte akşam saatlerinde kebap için daha uygun olacağını düşündüğüm mekân. Gözleme biraz kuruydu ve ekstra lezzetli, bol malzemeli değildi. Ayranında çok ilginç bir durumla karşılaştım: Yayık ayran adında bize bakır tasta bir ayran getirildi. Fakat ilginçtir ki benim düşünceme göre bu ayran hazır paketten bakır tasa boşaltılmıştı, yani müşteri epey kandırılmıştı! Ayranın köpüksüz olması, tamamen homojen olması ve tadının paketli ayrana benzemesi, arkadaşlarımın da bu yorumuma katılmasını sağladı. Umarım yanılıyoruzdur.
3
@.......... @..........
Oturup gözleme yediğimiz, bununla birlikte akşam saatlerinde kebap için daha uygun olacağını düşündüğüm mekân.

Gözleme biraz kuruydu ve ekstra lezzetli, bol malzemeli değildi. Ayranında çok ilginç bir durumla karşılaştım: Yayık ayran adında bize bakır tasta bir ayran getirildi. Fakat ilginçtir ki benim düşünceme göre bu ayran hazır paketten bakır tasa boşaltılmıştı, yani müşteri epey kandırılmıştı!
Ayranın köpüksüz olması, tamamen homojen olması ve tadının paketli ayrana benzemesi, arkadaşlarımın da bu yorumuma katılmasını sağladı.
Umarım yanılıyoruzdur.
4
E......... E.........
Bir arkadaşımız Şirince'ye gidince kahvaltıya kesinlikle Ocakbaşı'na gidin demişti ve şansa bak ki kaldığımız pansiyon kahvaltıyı orada veriyor. Herşey ev yapımı ve çok lezzetli, porsiyonlar büyük mini mini değil.. Ev yapımı zeytinler, kayısı (kayısı çekirdeğinin içindeki yenebilen çekirdeği çıkarıp kavurup reçelin içine koymuşlar anneannemden başka ilk defa yapan birini gördüm) böğürtlen reçeli, çörekotlu lor, pişi, yumurta, domates peynir, ev yapımı kahvaltı sosu.... Kahvaltıdan sonra kahveyi orada içelim dedik, mürver çiçeği şurubuyla beraber geldi çok güzeldi.. Sahipleri çok sıcak ilgili ve manzarası da çok güzel.. Kısacası tam bir köy kahvaltısıydı herşeyiyle..
4
S.... S...
Şirince'nin güzel manzarasına sahip bu restaurantta bugün yemek yeme şansını yakaladık. Kabak çiçeği dolması ve deniz börülcesi mükemmeldi ve çok tazeydi. Ispanaklı peynirli gözlemesi de çok lezzetliydi. Çöp şiş biraz vasat geldi. Servis biraz yavaş olmasına rağmen birdaha Şirince'ye gelirsem mutlaka uğrayacağım bir mekan.
5
T. S.......
Her şey taze,doğal.Kabak çiçeği Dolması mükemmel.şirincenin manzarasına hakim. 5 puanı hakediyor kahvaltı etmedik ama görünüşü harikaydı....
4
A.... T.
Miss kahvaltı.. Soslu biber,sahanda yumurta,pişi,gözleme,peyniri zeytini çok kaliteli. Şarabı için uğradığımız Şirincede yağtığımz kalvaltı beklentimin üstündeydi.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım