Yükleniyor...
3.7 Puan
7 Yorum

Yavuz'un Yeri

Yedi Uyuyanlar Mevkii Selçuk, Selçuk, Izmir
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Ege
Ortalama tutar İki kişi için : 60.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0232 892 46 56
Neler var?
  • Nakit Ödeme
  • Alkol bulunmaz.
  • Akşam yemeği uygun.
  • Kahvaltı
  • Lunch menü var
  • Kapalı alan var.
Yorumlar (7)
4
F.................... F....................
Mekan olarak çok güzel bir yer , bazen siparişlerde gecikme oluyor ama bence bu çok sıkıntı değil.Gitmeye devam edicem herkese de tavsiye ederim .
3
L... C....
Mekan cok güzel ve otantik . Personel ilgili.
Açik ayran tadı iyiydi(Ayran içtiğimiz toprak bardaklardan ayrıca da satin alabiliyorsunuz bu arada ). Mekanin iddialı oldugu yiyecek Gözleme olduğundan onu deneyelim dedik . Gözleme standartin bir tik üstü. Ben İstanbul'da cok cok daha iyi gözleme yiyebiliyorum açıkça beklentimin altında kaldı diyebilirim.
3
B..... Y.........
Mekan cok güzel ve otantik . Personel ilgili. Açik ayran tadı iyiydi(Ayran içtiğimiz toprak bardaklardan ayrıca da satin alabiliyorsunuz bu arada ). Mekanin iddialı oldugu yiyecek Gözleme olduğundan onu deneyelim dedik . Gözleme standartin bir tik üstü. Ben İstanbul'da cok cok daha iyi gözleme yiyebiliyorum açıkça beklentimin altında kaldı diyebilirim.
1
C.... K...
Hayal kırıklığının dibine vurduk. Verdiğimiz sipariş tam 45 (kırkbeş) dakka sonra gelmeye başladı. Gelmeye başladı diyorum çünkü ancak 2 tanesi geldi. Niye bu kadar geç geldi sorusuna da çok komik cevaplar geldi. Otlu peynirli gözlemenin içinde sadece ot var. Çok yoğun bir şekilde pazı koymuşlar. Kokusundan kusarsınız. Peynir diyede 1-2 gram lor koymuşlar. Tek iyi yönü ayranı gayet iyi. Birde bayan garsonun peynirli gözlemeyi yiyemediğimizi görünce değiştirme teklifinde bulunmasıydı.
5
H..... U......
Mekan çok hoş! Sandalyelerde oturmaktan sıkılmış birisi olarak buradaki sedir konsepti sevdim rahat ☺️ vee tabiki ayranını içmeden gitmemenizi tavsiye ederim???? Ahmetkocamn ❤️ ben ????
5
H..... U......
Mekan çok hoş! Sandalyelerde oturmaktan sıkılmış birisi olarak buradaki sedir konsepti sevdim rahat ☺️ vee tabiki ayranını içmeden gitmemenizi tavsiye ederim
5
C..... A.......
harika - selçuktaki en iyi mekanlardan biri ve kimse birsey yazmamis..oraya giden milyonlarca insan nerede? yavuz beyin ve ekibinin misafirperver ortaminda son derece keyifli,temiz ve güzel ürünler var..ben en çok otlu peynirli gözlemesini ve ayranini seviyorum.o bahçede dalindan meyve dahi yiyebilir,efese giden yolda mevsiminde bögürtlen toplayabilirsiniz..eger selçukta yasayabilme imkanim olsa her gün bu 7 uyuyanlar yolunda bisiklete biner gezerdim.bu turistik mekan geç saatlere kadar açik.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım