Yükleniyor...
2.6 Puan
14 Yorum

Burç Restaurant

Sigacik Mah. Yat Limani Seferihisar / Izmir
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Türk, Deniz Ürünleri
Ortalama tutar İki kişi için : 120.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0232 745 73 05
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Lunch menü var
  • Akşam yemeği uygun.
  • Kapalı alan var.
  • Fullbar
Yorumlar (14)
1
H..... A....
My husband and I went for lunch today we got one serving each of the grilled calamari at 18tl and one baked mushroom each, 3 different salads at 13tl each 2 Nescafe and a glass of wine and we got a bill of 180tl I don't understand how the bill came to that price. Disgusting behavior for overcharging customers from out of town. I will NOT recommend this restaurant to anyone at all. For the price we paid the food wasn't worth rating but had to give one star to leave my comment. Shame shame shame.
5
M..... S........
Balıklar taze, servis çok iyi, meze çeşidi bol. Hesap ucuz değil. Sığacık'ta olunca herkes daha ucuz bekliyor. İzmir lokantaları ayarında. 2 kez gittik midemize hiç dokunmadı.
2
S.... A...
Ambiyansı iyi, balık tartarak veriyor ve fiyatlar makul salata istemiştik gelmedi.
Lagos iyi pişmişti, pancar güzeldi, ahtapot salatası sert ve 40tl kardes güveç çok sulu 35 tl yazmışlar içki yok. Toplam 85 tl lik yüksek fiyatlı meze bize 110 tl olarak döndü. mezelerden fahiş fiyat yazmaları bir yana hesap toplamı tutmuyor ve çoook yukarı yuvarlıyorlar, kahve ve meyve sözüm ona ikram. hesapta bir tuhaflık gördüm ama nedense itiraz etmedim. Bölge restoranlarda Diğer yorumlarda benzer şeyler gördüm. Bu demek oluyor ki menü yok, fiyat yok tutturabildiğine, yesen de yemesen de hesap asgari 100 tl kişi başı belirlemişler. Tanıdık olsan farklı oluyor sanırım. Bir de since 1967 yazmışlar?Didem Ayla
2
S.... A...
Ambiyansı iyi, balık tartarak veriyor ve fiyatlar makul salata istemiştik gelmedi. Lagos iyi pişmişti, pancar güzeldi, ahtapot salatası sert ve 40tl kardes güveç çok sulu 35 tl yazmışlar içki yok. Toplam 85 tl lik yüksek fiyatlı meze bize 110 tl olarak döndü. mezelerden fahiş fiyat yazmaları bir yana hesap toplamı tutmuyor ve çoook yukarı yuvarlıyorlar, kahve ve meyve sözüm ona ikram. hesapta bir tuhaflık gördüm ama nedense itiraz etmedim. Bölge restoranlarda Diğer yorumlarda benzer şeyler gördüm. Bu demek oluyor ki menü yok, fiyat yok tutturabildiğine, yesen de yemesen de hesap asgari 100 tl kişi başı belirlemişler. Tanıdık olsan farklı oluyor sanırım. Bir de since 1967 yazmışlar?Didem Ayla
1
H..... A....
Kesinlikle menu verilmiyor Duratsiz kasiyer harac keser gibi hesap kesiyor.Menu vermemelerinin sebebi bu olsa gerek kaziklanmak istemiyorsaniz kesinlikle gitmeyin.2 kisi alkolsuz bir balik ve bir kofte 3 cesit mezeye 210 tl odedim
1
K.... G.....
Çektiğim fotoğraf dışında hiçbir güzelliği olmayan .rakı içmenin mc donalds versiyonu .kalamar korkunç yağ içindeydi sıcak ot uzak durulması gereken bir tat.çok yerde rakı içtim en kötü 3e girecek kadar iddaalı .sığacıkda tercih edilecek mekan değil uzak durmakta fayda var .6
4
S.... S..
Sığacık'ta deniz kenarında bulunan balıkçılar arasında bana göre en iyi seçenek. Özellikle deniz ürünleri çok başarılı. Uzun zamandır yediğim en iyi kalamar tava ve ahtapot bacağını yedim. Sipariş ettiğimiz levrek de son derece lezzetli ve kurutulmadan pişirilmişti. Yemeklerde kalite açısından yeterli olmayan mezelerdi. Onlar ve salata biraz tatsız tuzsuz geldiler. 

Restoran ambians olarak eli yüzü düzgün bir yer. Aydınlık ve ferah. Servisi de son derece iyi. Garsonlar masalarla çok ilgililer. Fiyatları için pahalı diyemem. Deniz ürünlerinin lezzetini düşününce, fiyatlarını makul buldum. Fakat çok lüks sayılmayacak bu yerde, hesaba direk %10 servis ücretinin yansıtılmasını tasvip etmedim. Çok iddialı durmamasıyla sempatik olurken, servis ücretini hesapta görmek antipatik oldu.
4
S.... S..
Sığacık'ta deniz kenarında bulunan balıkçılar arasında bana göre en iyi seçenek. Özellikle deniz ürünleri çok başarılı. Uzun zamandır yediğim en iyi kalamar tava ve ahtapot bacağını yedim. Sipariş ettiğimiz levrek de son derece lezzetli ve kurutulmadan pişirilmişti. Yemeklerde kalite açısından yeterli olmayan mezelerdi. Onlar ve salata biraz tatsız tuzsuz geldiler.  Restoran ambians olarak eli yüzü düzgün bir yer. Aydınlık ve ferah. Servisi de son derece iyi. Garsonlar masalarla çok ilgililer. Fiyatları için pahalı diyemem. Deniz ürünlerinin lezzetini düşününce, fiyatlarını makul buldum. Fakat çok lüks sayılmayacak bu yerde, hesaba direk %10 servis ücretinin yansıtılmasını tasvip etmedim. Çok iddialı durmamasıyla sempatik olurken, servis ücretini hesapta görmek antipatik oldu.
3
B.... Ö....
Sadece mezelerini denedik. Ahtapot ızparasını çok beğendimi söyleyebilirim. Ambians olarak sakin ve huzurlu bir yer. Çalışanları güleryüzlü.
4
B..... K.......
Burayı denedikten sonra İstanbul'da yediğimiz midye ve kalamarların çöp olduğunu farkettik. Deniz manzarası şahane ve taze balıklar kilo ile fiyatlandırılıyor. Mekanı ve çalışanları çok sevdik umarım tekrar gelip uzun uzun Barbun'un ve Sığacık'ın tadını çıkarabiliriz.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım