Yükleniyor...
4.1 Puan
9 Yorum

Merve Pide Çorba ve Kebap Salonu

Izmir Aydin Yolu Uzeri Ayrancilar Torbali Izmir, Seferihisar, Izmir
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Pide, Kebap
Ortalama tutar İki kişi için : 45.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0232 854 65 45
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Alkol bulunmaz.
  • Akşam yemeği uygun.
  • Lunch menü var
  • Klimalı
  • Dış mekan var.
Yorumlar (9)
5
I.... I....
Beytisi harika Ici kasarli eti lezetli Yanina bulgur pilavi salata gayet buyuk porsiyon 2 kisiyi de doyurur 2 kez gittim beyti yedim 3.kez de giderim
5
I.... I....
Beytisi harika
Ici kasarli eti lezetli
Yanina bulgur pilavi salata gayet buyuk porsiyon
2 kisiyi de doyurur
2 kez gittim beyti yedim
3.kez de giderim
4
A... K.......
Servis güzel, kebaplar ve pideler lezzetli. Mekan geniş ve yol üzeri bir şeyler yemek için uygun. Ancak fiyatlar İzmir'e göre bi tık yukarıda.
5
M...... A.....
İzmir'de iş görüşmelerine veya toplantıya gelenler yolu illaki Torbalı ve Pancar Organize Sanayi Bölgesinden geçiyordur. Zira , İzmir'in sanayi anlamında önemli bazılarının yer aldığı firmalar bu bölgededir. Merve Pide ise bu bölgede Torbalı ana yol üzerinde Pancar sapağında yer alan bir işletmedir. Adından da anlaşılacağı üzere pide ve kebap üzerine uzman bir işletmedir. Kısaca söylemek gerekirse menüdeki herşey çok ama çok lezzetlidir. Lakin ana spesiyalleri Benim nezdinde kebaptır. Özellikle Adana kebap, Merve spesiyal, vali kebabı ve herşeyden öte Manisa kebabı son derede başarılıdır. İzmir'deki en iyi Manisa kebabını yapan işletmelerden biridir. Lahmacunları son derece başarılıdır. Kuver olarak gelen rokalı salata çok lezzetlidir. Ayrıca tereyağ tulum peyniri ve lavaş ile tırnak pide de yemeğinizi beklerken size eşlik eder. Açık ayranlarını kendileri yapıyor ve eski usül servis ediliyor ve her daim soğuk oluyor. Çalışanlar çok ilgili ve fiyatlar çok makuldür.
3
B........ D........
Lezzetine diyecek hicbir şey yok. Ama ortam daha güzel ve özenli olabilir...
3
B........ D........
Lezzetine diyecek hicbir şey yok. Ama ortam daha güzel ve özenli olabilir...
4
H.... K....
Herseyden önce bu restoran Seferhisar'da degil Torbali-Ayrancilar'da.Editör bunu düzeltmeli. Mekan tam da trafik isiklarinin dibinde araç kornalari ve gürültüleri içinde yemeginizi afiyetle yiyorsunuz.Mekanin ve servisin iyi olmamasina ragmen her daim dolu bir mekan.Lezzet müsteriyi çekiyor.Yol üstünde olmasina ragmen müsterilerin büyük bir çogunlugu civardan ve yeri bilenler.Daha önce pidesini yemistim oldukça tatminkardi bu kez acili adana yedim.Oldukça lezzetli miktar olarak da doyurucu.Porsiyonu 14 lira ama Istanbul restoranlarindan n daha bol.Ayranin sunumu güzel kendileri yapiyor ama lezzeti kesmedi.Yolu düsenlerin karnini doyurabilecekleri bir yer.
4
H.... K....
Herseyden önce bu restoran Seferhisar'da degil Torbali-Ayrancilar'da.Editör bunu düzeltmeli.
Mekan tam da trafik isiklarinin dibinde araç kornalari ve gürültüleri içinde yemeginizi afiyetle yiyorsunuz.Mekanin ve servisin iyi olmamasina ragmen her daim dolu bir mekan.Lezzet müsteriyi çekiyor.Yol üstünde olmasina ragmen müsterilerin büyük bir çogunlugu civardan ve yeri bilenler.Daha önce pidesini yemistim oldukça tatminkardi bu kez acili adana yedim.Oldukça lezzetli miktar olarak da doyurucu.Porsiyonu 14 lira ama Istanbul restoranlarindan n daha bol.Ayranin sunumu güzel kendileri yapiyor ama lezzeti kesmedi.Yolu düsenlerin karnini doyurabilecekleri bir yer.
4
C.. U...
Izmir Aydin yolu uzerinde ayrancilar mevkiinde bulunan muthis bir çorbaci iskembe kelle paça ezogelim mercimek surekli taze. Kebaplar nefis. Fotografini çekemeden yedigimiz firin sütlac ise 10 puani hakketti.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım