Yükleniyor...
2.0 Puan
4 Yorum

Köylüm Kahvalti Salonu

Seferihisar Yolu Üzeri Bademler Köyü, Seferihisar, Izmir
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Türk
Ortalama tutar İki kişi için : 50.00 TL
Telefon 0232 776 66 66
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Alkol bulunmaz.
  • Kahvaltı
  • Kapalı alan var.
Yorumlar (4)
2
A.... P......
Daha önceki sahipleri varken çok sik gittigim mekan simdi güneydogulularin eline geçmis fiyat epey yükselmis hizmet ayni fakat ambiyans degismis.
2
A.... P......
Daha önceki sahipleri varken çok sik gittigim mekan simdi güneydogulularin eline geçmis fiyat epey yükselmis hizmet ayni fakat ambiyans degismis.
2
A.. A......
Köylüm Kahvalti-Seferihisar - Ortamin dogalligi disinda çesit, zenginlik, lezzet, ekonomik fiyat beklemeyip, gidecek daha iyi bir yer bulamazsaniz, sadece karin doyurmak için gidilmesi gereken bir yer. Serpme kahvaltida; salatalik-domates-beyaz peynir-bal-reçel-balli lor-zeytin den ibaret menü adam basi 10 TL. Çaylar, su ve diger kahvaltiliklar (yumurta, kaymak, vs.) parali. Iki kisi serpme kahvalti+karisik omlet+2 su+ 5 çay=38 TL. 11 Subat 2011 Ali ALYANAK
2
A.. A......
Köylüm Kahvalti-Seferihisar - Ortamin dogalligi disinda çesit, zenginlik, lezzet, ekonomik fiyat beklemeyip, gidecek daha iyi bir yer bulamazsaniz, sadece karin doyurmak için gidilmesi gereken bir yer.
Serpme kahvaltida; salatalik-domates-beyaz peynir-bal-reçel-balli lor-zeytin den ibaret menü adam basi 10 TL. Çaylar, su ve diger kahvaltiliklar (yumurta, kaymak, vs.) parali.
Iki kisi serpme kahvalti+karisik omlet+2 su+ 5 çay=38 TL.
11 Subat 2011
Ali ALYANAK
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım