Yükleniyor...
5.0 Puan
2 Yorum

Ecem Unlu Mamülleri

Seferihisar, Izmir
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Börek
Ortalama tutar İki kişi için : 15.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon -
Neler var?
  • Nakit Ödeme
  • Kahvaltı
  • Lunch menü var
  • Alkol bulunmaz.
  • Klimalı
  • Kapalı alan var.
Yorumlar (2)
5
T....... T.......
Her gelisimde çayi taze bulmak ve keyifle yudumlamak çok güzel. Bugün yemedim ancak dün geldigimde yedigim börek çok güzeldi. Börek için önemli noktalar lezzeti ve reflu yapmamasi. Kabakli ve patlicanli olanlar favorim. Ev yapimi kurabiyeler içinde ise un ve lor kurabiyeleri damak tadima uydu. Çay fiyati 1 TL, Börek ve kurabiyenin kilosu 15, porsiyonu 3,5 TL. Bornova'da yasayanlar için guzel bir seçenek, butik bir isletme. -----27 Sep, 2013----- Bornova'da Mustafa Kemal Bulvari'na paralel caddede yer aliyor. Merkez Ilkögretim Okulu yakininda. Çok çesitli börek ve tatlilari var. Tipik bir aile isletmesi. Sanirsiniz ki sizi almislar evlerinde agirliyorlar.
5
T....... T.......
Her gelisimde çayi taze bulmak ve keyifle yudumlamak çok güzel. Bugün yemedim ancak dün geldigimde yedigim börek çok güzeldi. Börek için önemli noktalar lezzeti ve reflu yapmamasi. Kabakli ve patlicanli olanlar favorim. Ev yapimi kurabiyeler içinde ise un ve lor kurabiyeleri damak tadima uydu. Çay fiyati 1 TL, Börek ve kurabiyenin kilosu 15, porsiyonu 3,5 TL. Bornova'da yasayanlar için guzel bir seçenek, butik bir isletme.


-----27 Sep, 2013-----

Bornova'da Mustafa Kemal Bulvari'na paralel caddede yer aliyor. Merkez Ilkögretim Okulu yakininda. Çok çesitli börek ve tatlilari var. Tipik bir aile isletmesi. Sanirsiniz ki sizi almislar evlerinde agirliyorlar.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım