Yükleniyor...
4.3 Puan
3 Yorum

Sedir Kahvehanesi

904 sk. No 31 Kemal Peker çarsisi Hisarönü, Konak, Izmir
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Kahve, Çikolata
Ortalama tutar İki kişi için : 20.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon -
Neler var?
  • Nakit Ödeme
  • Alkol bulunmaz.
  • Meşrubat
  • Kapalı alan var.
Yorumlar (3)
4
@.......... @..........
Bir aile çay bahçesi olan Sedir, Kemeraltı iç pasajında sakin bir ortam ve bol köpüklü geleneksel kahve vaat ediyor size. Gerçekten yıllardır namını ve sadeliğini koruyan bir mekân görüyorsunuz burada. Tek şüphem fincanda pişen kahvenin niçin bu denli koyu olduğu ve köpüğünün niye bu kadar dolgun olduğu. Onun dışında fincanına da lokumuna da diyecek söz yok!
4
@.......... @..........
Bir aile çay bahçesi olan Sedir, Kemeraltı iç pasajında sakin bir ortam ve bol köpüklü geleneksel kahve vaat ediyor size. Gerçekten yıllardır namını ve sadeliğini koruyan bir mekân görüyorsunuz burada.
Tek şüphem fincanda pişen kahvenin niçin bu denli koyu olduğu ve köpüğünün niye bu kadar dolgun olduğu. Onun dışında fincanına da lokumuna da diyecek söz yok!
5
A.... Ö........
Fincanda kahve enfes - Izmir'de Hisarönü'nde fincanda dibek kahvesi yapan bir çok mekan var, hepsi Ilyas Gönen dibek kahveleri kullanmiyor ama is pisirmeye gelince ustalik ortaya çikiyor. Fincanda kahveyi Izmir'de ilk defa yapan mekanlardan Sedir'in kahvesi enfes. Izmir'e yolu düsenlere tavsiye ederim.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım