Yükleniyor...
4.0 Puan
32 Yorum

Meshur Hisarönü Sambalicisi

901. Sok. No: 13, Konak, Izmir
Kategoriler Tatlıcılar
Mutfaklar Tatlılar
Ortalama tutar İki kişi için : 20.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0232 483 24 09
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Paket Servisi
  • Alkol bulunmaz.
  • Kapalı alan var.
  • Tatlı ve Pasta
Yorumlar (32)
1
B...... B.
Herkesin mutlaka gidip yemelisin dediği bir tatlı ve İzmir'deki en meşhur yerlerden biri nasıl olur da bu kadar iğrenç bir tatlı yapabilir. İnsanlar bunun için neden sıraya giriyor? Duvarı kemirsem daha lezzet alırdım. Şaka gibi.
5
İ........ A.......
Her İzmir e gelişimde mutlaka uğramaya çalışıyorum. Eskiden küçük bir dükkan olarak hizmet verirken şimdi karşısına daha büyük bir yer de açmışlar. Küçük yerden almayı tercih ediyorum. Kaymaklı ve tarçın serpilmiş hali oldukça lezzetli.
5
E... @..................
Çocukluğumuzun tatlısı şambali. Sokakta seyyar satıcılardan alırdık. Mahallemize gelirdi. İzmir'de Hisarönü Şambalicisi'nde aynı tadı bulduk, çocukluğumuza döndük
3
E.... T.....
Bizim lokanta sonrası şambali tatlısını denemek için uğradık. Şambalinin zenginleştirilmiş formatını önerdiler. Arasına ceviz ve kaymak konuyor. Üstüne fıstık serpilip dondurma eşliğinde veriliyor. Bana göre aşırı ağır bir hale sokulmuş. Yerseniz düz duvara tırmanmanız mümkün. Sade halini deneyerek başlamak daha doğruymuş. Porsiyon 11₺.
5
C.... K...
Tek kelimeyle mükemmel. Kemeraltı bölgesinde ufak bir işletme. Çalışanlar gayet yardımcı. Kaymaklı olanı ise efsane bir tat. Küçük dükkanın karşı çaprazında oturup bir şeyler içerken tatlınızı yiyebileceğiniz bir dükkan daha mevcut. Soluklanmak için ideal bir mekan.
2
H.... G.....
70 yıllık süre gelen lezzet ama halep usulü sambali nedir yani. Her izmire geldiğimde uğrarım fakat son zamanlarda kaliteden ödün verip, tadında eksiklik yapıp ve tatlıyı tahta gibi sertlestirdiler. Hiç öncekiler ile yakından alakası yok. Bir de personel değişmiş sanırım, o kadar ukala tavır takınmamak gerekir. Artık tatlısını beğenmiyorum ama yaz mevsiminde limonatalarini beğeniyorum.
5
G..... E.......
Geçen gün sadece şambali için uçağa atlayıp 3 yıl sonra dolaşa dolaşa bulduğum bu meşhur şambaliciye geldim. Asla yapmamanız gereken hata kaymaksız ve tarçınsız yemek olur. Üzeri bademliyse o şambalidir fıstıklıyla karıştırmayın.Hele de sıcacıksa severek tüketin. Dünyanın en güzel ve mutluluk veren şeyi olabilir... Fiyatı oldukça uygun.Şiddetle tavsiye..
3
M...... M......
✅İki adet karşılıklı yer mevcut. Büyük olan yerden denedim. ✅Çalışanlar ilgili ve güleryüzlü. ❌Şambali tatlısı çok çok tatlı. Kaymaklı yememe rağmen bile genzimi yaktı. Birde üzerini bildiğim kadarıyla badem koyulur. Onlar fıstık koymuşlar, bu da tadını kanımca olumsuz etkilemiş. ????Fiyat uygun.
3
M...... M......
✅İki adet karşılıklı yer mevcut. Büyük olan yerden denedim. ✅Çalışanlar ilgili ve güleryüzlü. ❌Şambali tatlısı çok çok tatlı. Kaymaklı yememe rağmen bile genzimi yaktı. Birde üzerini bildiğim kadarıyla badem koyulur. Onlar fıstık koymuşlar, bu da tadını kanımca olumsuz etkilemiş.
3
M...... M......
✅İki adet karşılıklı yer mevcut. Büyük olan yerden denedim.
✅Çalışanlar ilgili ve güleryüzlü.
❌Şambali tatlısı çok çok tatlı. Kaymaklı yememe rağmen bile genzimi yaktı. Birde üzerini bildiğim kadarıyla badem koyulur. Onlar fıstık koymuşlar, bu da tadını kanımca olumsuz etkilemiş.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım