Yükleniyor...
4.6 Puan
9 Yorum

Kumda Kahve

Konak Mahallesi, 902. Sokak, No 23, Konak, İzmir
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Kahve, Çikolata
Ortalama tutar İki kişi için : 35.00 TL
Telefon 0232 489 86 88
Neler var?
  • Kredi Kartı
Yorumlar (9)
5
S........... S...........
İzmire gelindiğinde kesinlikle uğranması gereken bir yer. Eşsiz bir kahve deneyimi yanında verilen ikramlıklarıyla ilgi ve alakasıyla müthiş bir mekan. Şerbet sevemeyenlere bile şerbet içirenilicek kadar güzel şerbetleri var kahve keyfinin yanındaki hoş müzikte keyfi ikiye katlıyor.
5
D........ D........
Kemeraltı, Hisarönü çevresindeki en iyi kahve yapan yerdir. Öncelikle çarşının içindeki kot pantolon satıcıları gibi yaka paça içeri çekmeye çalışmazlar nispeten daha nezihtir bu yüzden. Müzik seçimleri güzeldir muhabbet ederken dikkat dağıtmaz. Ayrıca gerçekten çok başarılı bir şekilde kahve servis ederler ( çekirdekli ve çekirdeksiz kuru üzüm, damla sakızlı lokum ve su eşliğinde) Bütün bunların yanında çalışanları da gayet güleryüzle hizmet verirler. Reyhan şerbeti ve nane limon şerbeti gibi ferahlatıcı lezzetlerini de tavsiye ederim. Bir de o güzel tiramisuyu mutlaka deneyin. ????????
5
D........ D........
Kemeraltı, Hisarönü çevresindeki en iyi kahve yapan yerdir. Öncelikle çarşının içindeki kot pantolon satıcıları gibi yaka paça içeri çekmeye çalışmazlar nispeten daha nezihtir bu yüzden. Müzik seçimleri güzeldir muhabbet ederken dikkat dağıtmaz. Ayrıca gerçekten çok başarılı bir şekilde kahve servis ederler ( çekirdekli ve çekirdeksiz kuru üzüm, damla sakızlı lokum ve su eşliğinde) Bütün bunların yanında çalışanları da gayet güleryüzle hizmet verirler. Reyhan şerbeti ve nane limon şerbeti gibi ferahlatıcı lezzetlerini de tavsiye ederim. Bir de o güzel tiramisuyu mutlaka deneyin.
5
D........ D........
Kemeraltı, Hisarönü çevresindeki en iyi kahve yapan yerdir. Öncelikle çarşının içindeki kot pantolon satıcıları gibi yaka paça içeri çekmeye çalışmazlar nispeten daha nezihtir bu yüzden. Müzik seçimleri güzeldir muhabbet ederken dikkat dağıtmaz. Ayrıca gerçekten çok başarılı bir şekilde kahve servis ederler ( çekirdekli ve çekirdeksiz kuru üzüm, damla sakızlı lokum ve su eşliğinde) Bütün bunların yanında çalışanları da gayet güleryüzle hizmet verirler.
Reyhan şerbeti ve nane limon şerbeti gibi ferahlatıcı lezzetlerini de tavsiye ederim. Bir de o güzel tiramisuyu mutlaka deneyin.
5
E.. E..
Dibek kahvesinin yanında verdikleri osmanlı şerbeti ,lokum ve kuru üzümler çok hoş bir jest. Özel tost'u da denemelisiniz derim. Sunumu güzel tadı güzel ve doyurucu.
5
E.. E..
Dibek kahvesinin yanında verdikleri osmanlı şerbeti ,lokum ve kuru üzümler çok hoş bir jest.
Özel tost'u da denemelisiniz derim. Sunumu güzel tadı güzel ve doyurucu.
3
F..... N....
Bayramın ikinci günü hanın icindeki nadir açık mekanlardan biriydi. Türk kahvesi lezzetliydi; su, lokum ve kuru üzüm ikramı vardı.. Traliçeyi sevmiyorum ama tattım, lezzetliydi. Tost, salata, amerikan salatası, ezme ile servis edildi, ilaveleri denemedim ama zengin bir sunum arayanlar için tercih edilebilirm. Çalışanların ilgisi alakası yerindeydi..
4
A....... S........
Kumda kahvenin tadı çok lezzetliydi. Küçük şirin bir mekan, çaldığı müzikleri ayrıca çok beğendik. Kafa dinlemek ya da muhabbet etmek için ideal bir mekan.
4
E...... O.....
Tiramisuyu çok seven biri olarak sizlere tavsiyem; canınız tatlı çekiyorsa buraya gelip tiramisu yiyebilirsiniz. Aynı zamanda çalan rahatlatıcı müzik ile rahatlıyorsunuz. Mekanın diğer bir özelliği Kızlarağası Han'ındaki diğer yerlere benzememesi.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım