Yükleniyor...
2.3 Puan
8 Yorum

KFC

Ahmet Ağa Mahallesi, Atatürk Caddesi, No 19, Konak, Izmir
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Fast Food
Ortalama tutar İki kişi için : 30.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 4443 555
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Lunch menü var
  • Alkol bulunmaz.
  • Akşam yemeği uygun.
  • Kapalı alan var.
Yorumlar (8)
1
K... K...
1
K... K...
1
K... K...
3
A.... D....
30 liraya 4 5 parça tavuk alıyoruz anlamadım yani altın kaplama sanki tavuklar.Popeyes dururken nedense buraya gideyim bi kere de dedim.O da deniz kenarinda diye.Orda da martilardan rahat gelmiyor gerci ama olsun.
3
B.... K....
Eskiden burada bira servis edilirken süperdi. Şimdilerde deniz kıyısında olmasından baska benzerlerinden ayrılan bir yanı bulunmamakta. Standarttan sapmayanlar için :)
1
Z..... S.....
KFC konak sadece mekan için puan alır. Lezzet 0, kızartmalar 0, patatesten bile soğudum o derece lezzet olmayan bir yer. İlla denizi kenarında oturalım diyorsanız hemen yanındaki burger king'e gidin en azından tat alırsınız.
3
O.... P....
Buraya konumu için +1.0 puan verilir. Ama sonuç olarak bir fast food restaurant zinciri ve onca yağlı bir kızartmayı her yediğimde ciddi sıkıntılar yaşıyorum. Puanım 2.0 ama mekan için +1.0 ilave...
5
F.... S.......
Konumu harika - KFC arada kaçamak yapmak için gidebileceginiz güzel bir yer, tabi kova falan durumu abartmadikça:) Mekanin özellikle Konak Pier'de olusu, denize bakan manzarasiyla, sinema öncesi ya da sonrasi size essiz deneyim sunuyor. Bu arada unutmadan söyleyeyim, burada alkolsüz içeceklere alternatif bira da var, seçim size kalmis...
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım