Yükleniyor...
2.5 Puan
13 Yorum

Kahve Deryasi

Konak Vapur Iskelesi Üstü Konak/Izmir, Konak, Izmir
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 35.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0232 489 90 02
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Lunch menü var
  • Kahvaltı
  • Alkol bulunmaz.
  • Kapalı alan var.
  • Sigara içme alanı var.
  • Romantik yemek için uygun.
  • Dış mekan var.
  • Wi-Fi
Yorumlar (13)
1
Ö.... A.....
Bu manzaranın hakkını vermiyorlar, açabilecekleri en zevksiz en vizyonsuz mekanı açmışlar. Çalışanlarda da en ufak bir güler yüz yoktu. İçecekler de eh işte. Değmez.
1
E... E...
Kahveleri iyi değildi. Ice Latte sanki bir americano gibi sertti. Çok sorun olmasa da ufak bir yavaşlık söz konusu. Konumu ve manzarası iyi fakat önermiyorum.
1
E.. E..
hayatımda içtiğim en kötü kahveyi yapan mekan. çekiedekleri yanmıştı. karamelli kahvede karamelden eser yoktu. servis ortalamaydı, menünün gelmesi ve siparişin alınması uzun sürüyor. sadece manzarası güzel.
1
Ö...... Y......
Berbat bir servis, berbat garsonlar, pizza istedik önce komple yanık alda 30 saniye daha pişşse kömürleşecek, düzgünce garsonu çağırıp durumu iza ettik yenisi ise hiç pişmemiş geldi böyle rezalet olmaz. Bir daha gitmem nezih güzel bir mekanda yemek yeriz diye gittik gördüğümüz muamele ve getirilen çiğ pizza sakın gitmeyin paranıza yazık.
2
R... R...
This coffee shop is tucked inside the marina shopping area, we wanted to grabbed some burgers out and coffees in here as the bay side seemed a great place to just sit, relax and chill out and watch the sun as it drowns as the wind blows and seagulls dancing, flying and singing way up. Unfortunately, the service crew didn’t allow us to bring the burgers from the opposite side of the coffee shop. So I just brought out my coffee and macaroons out where we could join together and have burgers as well. And the service crew served me the turkish coffee in a paper cup. At least, the store supervisor/manager courteously opened the door for me.
2
R... R...
This coffee shop is tucked inside the marina shopping area, we wanted to grabbed some burgers out and coffees in here as the bay side seemed a great place to just sit, relax and chill out and watch the sun as it drowns as the wind blows and seagulls dancing, flying and singing way up. Unfortunately, the service crew didn’t allow us to bring the burgers from the opposite side of the coffee shop.

So I just brought out my coffee and macaroons out where we could join together and have burgers as well. And the service crew served me the turkish coffee in a paper cup. At least, the store supervisor/manager courteously opened the door for me.
2
N.... Ö....
Annem ve babamla gittim. İkisi de başta birer top dondurma yemek istediler ama o kadar saçma bir kuralları var ki en az 4 top sipariş etmeniz lazım. O kadar dondurmayı yiyemeyiz diyerek babam sonra Türk kahvesi sipariş etti. Gelen Türk kahvesi soğuk geldi. Genel olarak puanımız 2 puan. Ekstra 0.5 puanı kasanın başında duran hanımefendiye şikayetlerimiz ilettiğimizde bize karşı olan pozitif tavrı için veriyorum.
3
D...... D......
Tesadüf eseri uğramış olduğum bir mekan manzarası izmir ve deniz severler için güzel.İçerisi düzenli ve temizdi çalışanlar güleryüzlü bi kahve molası için iyi bir seçim olabilir
1
M.... E.....
Kahve deryasındaki servis iyi değil elemanlar güler yüzlü değil...Kahvaltı yapalım dedik ama kahvaltıyı çok özensiz hazırlanmış çayı demlenmemiş ...Yumurtayı çok pişirmişler kahve deryası konak şubesini tavsiye etmiyorum....
3
C.... A.....
İzmir sahilinde kahve içmek için güzel bir durak olabilir. Gayet havadar ve keyifle oturulabilecek bir mekan. Sunumlar ve garsonların ilgisi başarılı.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım