Yükleniyor...
3.5 Puan
4 Yorum

Gümüs Balik Restaurant

Atatürk Cad. No:106 Kordon / Izmir, Konak, Izmir
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Deniz Ürünleri
Ortalama tutar İki kişi için : 70.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0232 483 37 47
Neler var?
  • Lunch menü var
  • Nakit Ödeme
  • Akşam yemeği uygun.
  • Dış mekan var.
  • Kapalı alan var.
Yorumlar (4)
4
D.... O.....
Buyıl ilk kez gittim.Hafta sonu cuma günü tek kişi olmama karşın kSalata kalamar ızgara ahtapot ızgara İzmirarşılandığımda ticari endişeye ait hiçbir olumsuz yönlendirmeye maruz kalmadan oturdum.Tabii ben de önemli masaların kalabalık guruplara özgülenmesini gözettim.B.peynir salata kalamar ızgara ahtapot ızgara karides ve çipura yedim.Yorum öncesi bir konuya girmek istiyorum.DİKKAT özenli becerili şef Arda beyden midye siparişim;bu mevsimde kurumuruzda midye servisi yapılmamaktadır diyerek reddedildi.Ve açıklama beni hayrete düşürdü.Bu mevsim midyelerinin yoğon metalik birikimleri bünyelerinde sakladıklarını ve Aralık Ocak Şubat ve Mart aylarında tüketiminin uygun olacağını anlattı. Aklıma Beşiktaş ve Kadıköyde  yılın 12 ayı tüketilen midyeler geldi ve ürperdim.Saalata mükemmel bir ege zeytinyağı ile servis edilmiş taze ve lezzetliydi.Genelde İstanbulda tava kalamarın ızgaraya dönüşmesi modülünde olan kalamarlar ince ince dilimlenmiş ve ızgara edilmişti.Nefis.Ahtapot ızgara da aynı kalite ve lezzetteydi.Doğrusu çipuraya yer kalmadı.Hesap mı?Bu lezzete iç.ki almazsanız mükemmeldi.Arda şefe bir kez daha sunum anlatım ve ilgisi için teşekkürler.
3
Y.... G.....
Özel bir günde, özel bir kutlama için gittik mekana, yediklerimizin çoğunu fotoğraflamayı unuttum, çektiklerim de pek iyi çıkmamış, kusura bakmayın. Pasaport ile Konak arasında kalan mekanda Kordon'daki balık restoranlarına göre denize daha yakınsınız ancak biz gittiğimizde çok rüzgar vardı, dışarıda oturamadık. İyilerden başlayayım; gece sonunda gelen lahos şahane pişirilmiş, çok lezzetliydi, final için mükemmel oldu. Mezelerden kabak çiçeği dolması çok güzeldi, şu güne kadar dışarıda yediklerimin içinde en iyisi, bolca çam fıstığı koymuşlar ve çok yakışmış. Fava da son derece güzeldi (Tuzla balıkta yediğim fava kadar iyi değil). Diğer mezeler, ot tabağı hariç vasattı, ot tabağı ise kötüydü. Pek mevsimi de değildi zaten otun ama sarmısaksı olunca iyice yavan oldu. Ara sıcaklardan kalamar tava başarısızdı, sert kalmış. Beğendili karidesi burada da beğenmedim, bence beğendi deniz mahsullerine yakışmıyor. İçerisine otlar koyup sardıkları dil balığı ise gayet güzeldi. Servis hem ciddi şekilde yavaştı, hem de garsonumuz ter kokuyordu. Hesabı incelemedim, hatta görmedim bile, ağırlıklı meze tükettiğimiz, kişibaşı 25lik içilen yemek kişi başı 100 liradan fazla tuttu.
3
Y.... G.....
Özel bir günde, özel bir kutlama için gittik mekana, yediklerimizin çoğunu fotoğraflamayı unuttum, çektiklerim de pek iyi çıkmamış, kusura bakmayın. Pasaport ile Konak arasında kalan mekanda Kordon'daki balık restoranlarına göre denize daha yakınsınız ancak biz gittiğimizde çok rüzgar vardı, dışarıda oturamadık.

İyilerden başlayayım; gece sonunda gelen lahos şahane pişirilmiş, çok lezzetliydi, final için mükemmel oldu. Mezelerden kabak çiçeği dolması çok güzeldi, şu güne kadar dışarıda yediklerimin içinde en iyisi, bolca çam fıstığı koymuşlar ve çok yakışmış. Fava da son derece güzeldi (Tuzla balıkta yediğim fava kadar iyi değil). Diğer mezeler, ot tabağı hariç vasattı, ot tabağı ise kötüydü. Pek mevsimi de değildi zaten otun ama sarmısaksı olunca iyice yavan oldu.

Ara sıcaklardan kalamar tava başarısızdı, sert kalmış. Beğendili karidesi burada da beğenmedim, bence beğendi deniz mahsullerine yakışmıyor. İçerisine otlar koyup sardıkları dil balığı ise gayet güzeldi.

Servis hem ciddi şekilde yavaştı, hem de garsonumuz ter kokuyordu.

Hesabı incelemedim, hatta görmedim bile, ağırlıklı meze tükettiğimiz, kişibaşı 25lik içilen yemek kişi başı 100 liradan fazla tuttu.
4
Z..... M.......
Denize yakin konumu, isletenlerin deneyimi ve canayakinligi ile özel bir yer.Harika lezzetleri arasinda favorim sütlü balik ve firinda dondurma.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım