Yükleniyor...
5.0 Puan
4 Yorum

Elgani

Konak Mahallesi, 853.Sokak, Kuyumcular Çarşısı, No 13/D, Konak, İzmir
Kategoriler Tatlıcılar
Mutfaklar Tatlılar, Kahve, Çikolata
Ortalama tutar İki kişi için : 15.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0232 425 30 04
Neler var?
  • Nakit Ödeme
  • Alkol bulunmaz.
  • Tatlı ve Pasta
  • Meşrubat
  • Kapalı alan var.
Yorumlar (4)
5
M.. K.....
Bu nasıl güzel bir fıstık tadıdır! Cevizli ezmenin de hakkını yemeyelim tabi ama o fıstıkkk. Bir lokması bile lezzetiyle insanı aşırı mutlu edebiliyor! Fotoğraf görülen 3 fıstık lokmasının tanesi 3er lira. Ceviz ezmesi ise 3 parçasının hepsi 3 tl.
5
E.. A..........
Bu nasıl güzel bir fıstık tadıdır! Cevizli ezmenin de hakkını yemeyelim tabi ama o fıstıkkk. Bir lokması bile lezzetiyle insanı aşırı mutlu edebiliyor! Fotoğraf görülen 3 fıstık lokmasının tanesi 3er lira. Ceviz ezmesi ise 3 parçasının hepsi 3 tl.
5
Y..... G.......
Instagram: yerkengezenler Kemeraltı camisi karşısındaki pasajda yer alan Elgani, konumunu bulmakta zorlanabileceğiniz bir mekan. Yakınlarındaysanız çevre esnafa adresi sormaktan çekinmeyin. Elgani, üst düzey badem, Antep fıstığı ve ceviz ezmesine sahip. Ceviz ezmesi örneğine az rastlanacak bir ürün ve gerçekten çok kaliteli bir cevizden yapılıyor. Belki Burdur’da böyle bir lezzet düzeyi hala korunuyordur. Fiyatı diğer ikiliye göre oldukça makul. Cevizin tüm tazeliğini yansıtacak bir ezmeden bahsediyoruz. Bademde yoğun bir tabaka vardı ve özellikle soğuk servis edildiğinde oldukça farklı bir lezzet oluşuyordu. Antep fıstığı normale göre daha farklı bir dokuya sahip olsa da (büyük parçacıklı) oldukça iyi bir lezzete sahipti. Antep fıstığı da birinci kalite fıstıktan yapılıyor. Badem ve fıstık ezmesini soğuk tüketmenizi tavsiye edebiliriz. Tüm çeşitlerin şeker oranının düşük ve malzeme oranının yüksek düzeyde olması bizi mutlu etti. Erhan Usta, çok iyi bir esnaf, müşterileriyle sohbet etmeyi, onları ağırlamayı seviyor. Bizi de daha önce hiç görmemesine rağmen buyur edip dükkanında ağırladı. Ceviz hariç fiyatlar yüksek gelebilir, fakat maliyetlere, kaliteye ve rakiplerine göre makul olduğunu düşünüyoruz. Servis: 9 Lezzet: 9 Fiyat Kalite: 7,5
5
Y..... G.......
Instagram: yerkengezenlerKemeraltı camisi karşısındaki pasajda yer alan Elgani, konumunu bulmakta zorlanabileceğiniz bir mekan. Yakınlarındaysanız çevre esnafa adresi sormaktan çekinmeyin.

Elgani, üst düzey badem, Antep fıstığı ve ceviz ezmesine sahip. Ceviz ezmesi örneğine az rastlanacak bir ürün ve gerçekten çok kaliteli bir cevizden yapılıyor. Belki Burdur’da böyle bir lezzet düzeyi hala korunuyordur. Fiyatı diğer ikiliye göre oldukça makul. Cevizin tüm tazeliğini yansıtacak bir ezmeden bahsediyoruz. Bademde yoğun bir tabaka vardı ve özellikle soğuk servis edildiğinde oldukça farklı bir lezzet oluşuyordu. Antep fıstığı normale göre daha farklı bir dokuya sahip olsa da (büyük parçacıklı) oldukça iyi bir lezzete sahipti. Antep fıstığı da birinci kalite fıstıktan yapılıyor. Badem ve fıstık ezmesini soğuk tüketmenizi tavsiye edebiliriz. Tüm çeşitlerin şeker oranının düşük ve malzeme oranının yüksek düzeyde olması bizi mutlu etti.

Erhan Usta, çok iyi bir esnaf, müşterileriyle sohbet etmeyi, onları ağırlamayı seviyor. Bizi de daha önce hiç görmemesine rağmen buyur edip dükkanında ağırladı. Ceviz hariç fiyatlar yüksek gelebilir, fakat maliyetlere, kaliteye ve rakiplerine göre makul olduğunu düşünüyoruz.

Servis: 9 Lezzet: 9 Fiyat Kalite: 7,5
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım