Yükleniyor...
3.5 Puan
6 Yorum

Bizim Köfteci Hidayet

Konak Mahallesi, 902. Sokak, No 27, Konak, İzmir, Konak, Izmir
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Izgara
Ortalama tutar İki kişi için : 35.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0232 445 90 55
Neler var?
  • Nakit Ödeme
  • Alkol bulunmaz.
  • Akşam yemeği uygun.
  • Paket Servisi
  • Lunch menü var
  • Dış mekan var.
Yorumlar (6)
4
Ş....... C.....
Tavsıye üzerine gıttıgım köfteci Hidayette bir cok et ızgara cesıdı olmasına rağmen kofte piyaz ve yoğurtlu patlıcanı denedım tek kelıme ıle koftesı mükemmeldi uzun suredır dışarda böyle köfte tadı almamıstım tavsıye edılır
4
A.... E......
Dried et yiyebileceğiniz merkezi bir mekan. Tarihi Hisarönü Camisi'nin Kızlarağası han tarafında yer aliyor. Fiyatlar çok tuzlu degil ama öğle yemeği icin uygun değil. Etleri pisirmeyi biliyorlar ama ögle tatillerinde biraz aceleye geliyor. Koftesini de tavsiye ederim.
4
A.. A..
Burayı çok seviyorum. Hem Kizlaragasinin tarihi dokusu, hem de mekânın et konusundaki becerisi vok güzel. Salaş ve lendi halinde bir yer. İçkini dışarıdan alip gidebiliyorsun. Fiyatlar biraz yüksek ancak keyif için değer diyorsunuz.
3
O.... P....
Köfteleri pişirme yöntemleri konusunda bir türlü anlaşamadığım mekan burası. Genelde çiğe yakın pişiriyorlar ve benim bile az pişmiş sevme kriterimin altında kalabiliyor.
Kuzu etleri iyi sayılır ama fiyatları meyhane seviyesinde.
Kemeraltındaki en iyi köfteci değil ama mezeleri başarılı, kızı etleri fena değil.
3
O.... P....
Köfteleri pişirme yöntemleri konusunda bir türlü anlaşamadığım mekan burası. Genelde çiğe yakın pişiriyorlar ve benim bile az pişmiş sevme kriterimin altında kalabiliyor. Kuzu etleri iyi sayılır ama fiyatları meyhane seviyesinde. Kemeraltındaki en iyi köfteci değil ama mezeleri başarılı, kızı etleri fena değil.
3
S....... A..
Kemeraltının ara sokaklarında safi et tüketebileceğiniz noktalardan biri. Buna dry aged dahil. Öncelikle etin kilo fiyatını (120-150 TL) yüksek bulduğumu söylemem gerek. Bu rakam özellikle kuzu grubu için çok yüksek. Serviste ilgi alaka güzel. Gelelim etlere. Köfteci Hidayet ama (prs 15 TL) ben köfteyi biraz kuru buldum. Kuzu pirzola çeşnilendirilmediği için biraz yavan geldi. Ancak zirvede kesinlikle çöpşiş ve finali yaptığımız lokum gibi bonfile vardı. En baştan bu ikisiyle ilerlemek daha iyi olurdu sanırım. Bir sonraki ziyarette de mutlaka dry aged deneyeceğim. Mekanda tatlı isterseniz yan dükkandan. Meze olarak yoğurtlu patlıcan (her ne kadar patlıcan ilave ettirmek için göndermek zorunda kalsak da) ve piyaz fena değildi. Bu haliyle bence onların da fiyatı yüksekti. Kısacası fiyatları mekanın bulunduğu konum ve ortalama et fiyatları düşünülecek olursa yüksek ancak özen ve lezzet de ortalamanın biraz üstünde olduğu için puanım da budur. Afiyet olsun.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım