Yükleniyor...
2.0 Puan
2 Yorum

Ayan Manti ve Gözleme Evi

1341. Sok., No:2 Konak/Izmir, Konak, Izmir
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Türk
Ortalama tutar İki kişi için : 50.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0232 482 14 83
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Alkol bulunmaz.
  • Akşam yemeği uygun.
  • Kahvaltı
  • Lunch menü var
  • Kapalı alan var.
Yorumlar (2)
2
Y.... G.....
Eski yorumum;
Yeni açilan manti evini denemeye karar verdik. Ara sokaktaki mekan stratejik bir hata yapip mutfagi yukari almis, alt katta yemekleri görmeyince insanlar dükkana çok yönelmiyor, biz de kapali oldugunu zannettik aslinda ilk basta, saskin saskin bakinirken biri bizi buyur etti. Klimali ferah mekanin tek müsterileri biziz, her sey yepyeni. Tabaklar, çatal, biçak evde kullandiklarimdan daha kaliteli ve piril piril. Servis içten, sicak ama biraz yavas ve acemice. Manti ve çig börek yiyoruz. Mantinin sosu benim gönlüme göre fakat içerisindeki manti yavan, ev yapimi demek zor, marketten alinabilen hazir mantilardan farki yok. Manti evi olarak açilan dükkanin manti performansinin daha yüksek olmasi beklenir. Çig börek daha basarili, Izmir'de çok çig börek yemedim ve Bandirma'da yediklerimle kiyaslamiyorum. Içi çokça, hamuru daha ince olursa çok daha iyi olur, daha çitir olur en azindan. Fiyatlar uygun ancak bu yemeklerle çok uzun süre açik kalacagini sanmiyorum mekanin.
Sonuç;
Seçmeli ev yemegi yapmaya basladilar, 8 liraya 4 çesit. Fotolar eski halinden, yenisini de paylasirim.

Yeni fotoğraflarını paylaştım. Bölge tapldotçu mekanı oldu. Dalyan 3 çeşit 8, ayan 4 çeşit 8, konyalı 4 çeşit 9 lira. Uzun aralıklarla 2 kere gittim, lezzet olarak bu üç mekan arasındaki en zayıfıen zayıfı, belki uzunca bir süre sonra tekrar şans veririm mekana.
2
Y.... G.....
Eski yorumum; Yeni açilan manti evini denemeye karar verdik. Ara sokaktaki mekan stratejik bir hata yapip mutfagi yukari almis, alt katta yemekleri görmeyince insanlar dükkana çok yönelmiyor, biz de kapali oldugunu zannettik aslinda ilk basta, saskin saskin bakinirken biri bizi buyur etti. Klimali ferah mekanin tek müsterileri biziz, her sey yepyeni. Tabaklar, çatal, biçak evde kullandiklarimdan daha kaliteli ve piril piril. Servis içten, sicak ama biraz yavas ve acemice. Manti ve çig börek yiyoruz. Mantinin sosu benim gönlüme göre fakat içerisindeki manti yavan, ev yapimi demek zor, marketten alinabilen hazir mantilardan farki yok. Manti evi olarak açilan dükkanin manti performansinin daha yüksek olmasi beklenir. Çig börek daha basarili, Izmir'de çok çig börek yemedim ve Bandirma'da yediklerimle kiyaslamiyorum. Içi çokça, hamuru daha ince olursa çok daha iyi olur, daha çitir olur en azindan. Fiyatlar uygun ancak bu yemeklerle çok uzun süre açik kalacagini sanmiyorum mekanin. Sonuç; Seçmeli ev yemegi yapmaya basladilar, 8 liraya 4 çesit. Fotolar eski halinden, yenisini de paylasirim. Yeni fotoğraflarını paylaştım. Bölge tapldotçu mekanı oldu. Dalyan 3 çeşit 8, ayan 4 çeşit 8, konyalı 4 çeşit 9 lira. Uzun aralıklarla 2 kere gittim, lezzet olarak bu üç mekan arasındaki en zayıfıen zayıfı, belki uzunca bir süre sonra tekrar şans veririm mekana.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım