Yükleniyor...
3.5 Puan
140 Yorum

Tavacı Recep Usta

Kültür Mahallesi, Atatürk Caddesi, No 364, Konak, İzmir
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Izgara, Türk
Ortalama tutar İki kişi için : 60.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0232 463 87 97
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Lunch menü var
  • Alkol bulunmaz.
  • Akşam yemeği uygun.
  • Kapalı alan var.
Yorumlar (140)
1
I............. I.............
Hiç bir pandemi kuralına uyulmaması büyük bir hayal kırıklığı. Masalar arasında doğru dürüst mesafe yok, hala kağıt menü kullanılıyor. Bunu geçtim, garsonlar misafirlerin kullandığı peçeteleri toplayıp ellerini dezenfekte etmeden yemek servisi yapıyorlar. Garsonların birbirleriyle müşterinin yanında tartışıp küfürlü bir şekilde konuşması ise gördüğüm en profesyonel olmayan durum. O kadar kalite düşmüş ki hayal kırıklığı demek az kalır.
1
S..... A.....
Genel bakış kısmında alkolsüz mekan yazınca gidelim dedik,ama gidince alkollü olduğunu öğrendik geri çıktık,ayrıca gereksiz pahalı bi yer değmez...
4
A.... A....
Yıllardır gideriz lezzetleri harika diyecek tek lafım yok.Özellikle kaburga dolması favorimiz ailecek. Fakat pandemi dönemi pek umurlarında değil gibi geldi bana ve benim gibi titiz müşteriler için düşündürücü bir durum bu.Masalarda dezenfektan yok.Dezenfektan yok mu dediğimizde vaar deyip getirme gereği bile duymadılar.Çatal bıçak paketli gelmeli bana göre,açıkta bekliyor garsonların teması oluyor bence bu dönemde çok dikkat edilmesi gereken şeyler bunlar.Sosyal mesafe masalar arası pek önemsenmemiş gibi geldi bana.Pandemiye uygun bir tavır alırlarsa daha iyi olacağını düşünüyorum.
4
F... R......
İkramlar bol sayilmaz yeterli ve lezzetli, özellikle patlıcan dolmasi mükemmeldi. Karışık tava ve fıstıklı kebap denedik. Tava ilk başta az görünse de yedikçe çoğaldı gayet başarılı, fıstıklı kebap da lezzetliydi. Fiyatlar yüksek, Tava 93₺ örnek vermek gerekirse. Konum ve mekan çok iyi.
3
S...... O...
"Kaliteli" olduğunu duyduğum bu mekana 2 defa gittim. İlkinde kaburga dolmamdan, ikinci de önden gelen kuru patlıcan dolmamdan bildiğin erkek kılı çıktı. Gerçekten iki seferde de olduğu için tiksindim. Daha da gitmem. Atmosferi çok güzel ancak garsonlar suratsız ve KIL var yahu KIL!
1
B..... D...
Menüde sınırlı yemekler var. Menüde olanlar gereksiz şekilde pahalı. Sadece yemek yemek isterseniz iki kişi için 200 lirayı gözden çıkarın. Önceden alkol vardı artık alkol yok zamlı fiyatlar var. Yüksek sınıf değilseniz gittiğinizde çalışanların davranışları değişiyor. Maalesef asgari ücret alan insanlar sınıf ayrımı yapıyor bir daha gitmeyeceğim bir mekan. Güzel yanları mekanın konumu ve arkada çalan klasik müzik.
1
Ç........ A......
Nasıl bu kadar popüler olduğunu anlayamadığım mekan. Standart lezzetler ve aşırı pahalı. Herhangi bir sıradan kebapçıdan lezzet olarak bir farkı yok.
4
M.... G.........
Daha önceleri hizmet performansı üst düzeydi. Fakat sonradan hizmet performansı, ikramların sınırlandırılması, masadaki kişi sayısına göre hizmet kalitesi değişti. Bu sebeple müşterilerin biraz daha geri bildirimi arttırması gerekiyor diye düşünüyorum. Yoksa giderek kötüleşecek.
1
G...... S...
İzmir’de sanırım karşılaşabileceğimiz en kaba üslup ve müşteri memnuniyetsizliğini yaşatacak mekan burasıdır diye tahmin ediyorum. 6 kişilik bir ekip olarak mekana giriş yaptık ve en başından tavırları gayet nezaketsizlik. Otelden çıkıp rahat kıyafetlerle gittik sanırım bu yüzden karşılamada bile doğru düzgün yüzümüze bakılmadı. Ardından sipariş verme aşamasında menü istemediğimizi belirttiğimizde garson beyefendi bize “zaten ben menü istemediğinizi tahmin ettim servisi durdurdum. Tabi kimsenin parasının olup olmadığını bilemem” diye kurduğu cümle aslında kalkıp gitmemiz için yeterliydi ama yine de bir şans verdik. Ardından verdiğimiz siparişi beyefendi yanlış anlamış zaten yaklaşık 45 dakika da gelen sipariş sonucunda biz verdiğimiz siparişi tanıyamadığımız için hesap ödeme aşamasında da fırça yedik. Meğer biz kebap istemişiz ama onlar sac getirmiş. Anlayamadığımız için farkı kusura bakmayın tekrardan. Finalde garson beyefendinin “ne ödeyecekseniz ödeyin gidin” ricasıyla mekandan mükemmel bir çıkış yaptık. Mekana ve çalışanlara 6 kişilik arkadaş grubu olarak saygılarımızı sunuyoruz. Dilerim böyle bir nezaketsizlik başka bir müşterilerinin başına gelmez.
1
O... G.
Hayatımda gittiğim en kötü resturattı müşteriye saygı 0 bizim söylediğimizden farklı menü geldi ve bizden onun parası istendi yemek yanında gelen ekmek için bile ayrı para alınıyor dışarıdan kaliteli gibi görünse de içeriden 5 kuruş etmez
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım