Yükleniyor...
4
İ..... Y.....
Mekan ismi ve bulunduğu konum sebebiyle girmekte çekindiğim bir yerdi hep fakat sonra arkadaşımın doğumgünü organizasyonu nedeniyle gittim gördüm ve önyargım kırıldı, servis kaliteli ve yemekler lezzetli, fiyatlar beklediğimden daha makul.
La Cigale adlı işletmedeki diğer yorumlar (117)
4
İ..... Y.....
Mekan ismi ve bulunduğu konum sebebiyle girmekte çekindiğim bir yerdi hep fakat sonra arkadaşımın doğumgünü organizasyonu nedeniyle gittim gördüm ve önyargım kırıldı, servis kaliteli ve yemekler lezzetli, fiyatlar beklediğimden daha makul.... Devamını oku
3
S.... Ş...
Dana bonfile ve laciga special istedik. Yemekleri lezzetli. Ancak fiyat olarak bir tık pahalı. Bu fiyatlarda daha başka restoranlar tercih edilebilir. Bir daha gelmek ister miyim bilmiyorum.
3
R.... R....
Ortam güzel yemekler ortalama düzeyde et şinitzelde kullanılan malzeme neden balık tadı veriyordu çözemedim
1
E.... G.......
Urla şubesi için Menü müşteriye sunulmuyor ve fiyat bilgisi verilmiyor, cep telinden garsonlar sadece yemekleri okuyor Hesap gelince anlıyorsunuz 2 çeşit yemek var 100-120 şer tl Ikı cesıt sarap var tanesi 230 tl İki çeşit salata var gayet ev usulü... Devamını oku
5
E..... E.....
Mekan gerçekten çok güzeldi. Çalışanların ilgisi ve resmiyeti sizi lüks bir restaurantta hissettiriyor. Yemekler hem lezzetliydi hem de porsiyonları oldukça doyurucuydu. İzmire tekrar gelirsem mutlaka geleceğim bir yer.
Tümünü gör