Yükleniyor...
4.2 Puan
5 Yorum

Kadıoğlu Kebap Evi

Kültür Mahallesi, 876. Sokak, No 17/Z-9, Konak, İzmir
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Kebap
Ortalama tutar İki kişi için : 50.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0232 445 07 79
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Akşam yemeği uygun.
  • Lunch menü var
  • Sigara içme alanı var.
  • Lunch menü var
  • Kapalı alan var.
Yorumlar (5)
4
Y.... B......
Bana göre Kemeraltı'nın en süpriz yeri "Kadıoğlu Kebap"
4
Y.... B......
Bana göre Kemeraltı'nın en süpriz yeri "Kadıoğlu Kebap"???????????????????????? Müthis bir tavuk???????????? Ve üzerine Gaziantep Celebioğlundan gelen havuç dilim baklava????????????
4
Y.... G.....
Içerisine girmeye çok gönüllü olmayacagin ara sokaktaki mekanda tavuk sise 11 lira verilir mi? Süper lezzetli ise seve seve. fiyat/performanstan 1 puani mekan ve servisin biraz yavas olmasi nedeniyle kirdim, böyle tavuk sisi en iddiali restoranlar veremiyor. Cigeri de oldukça iyi ama tavugu o kadar iyi ki. Dilimi 9 lira olan havuç dilimi baklavasi tatli sever arkadaslarima sadece tatli için de gelelim dedirtti.


-----11 Dec, 2014-----

Kemeraltinin en keyifli lezzet duraklarindan biri. Uzunca süredir gidememistim, nihayet bugün tekrar ugrayabildim. Menülerinde adana ve ciger olsa da uzmanliklari tavuk, gerçekten etkili bir sirlari var. Seçenekler; kemikli, kemiksiz (fotograftaki), kanat ve kelebek. Ayni sekilde terbiye kullaniyorlar hepsinde, tatlar hemen hemen ayni. Böyle salas bir yerde tavuk için fiyatlar biraz yüksekçe gelebilir ama lezzet için deger. Benim tatliya pek ilgim yok ama arkadaslarim baklavasinin da çok iyi oldugunu söylüyorlar.

Mekani ikiz kardesler isletiyor, öglenleri ocakta yigilma oldugu için servis gecikebiliyor, oraya giderken genelde yolda telefon edip siparisimi veriyorum vakit kaybi yasamamak için. Cuma ögle saatinde hizmet vermiyorlar.
4
Y.... G.....
Içerisine girmeye çok gönüllü olmayacagin ara sokaktaki mekanda tavuk sise 11 lira verilir mi? Süper lezzetli ise seve seve. fiyat/performanstan 1 puani mekan ve servisin biraz yavas olmasi nedeniyle kirdim, böyle tavuk sisi en iddiali restoranlar veremiyor. Cigeri de oldukça iyi ama tavugu o kadar iyi ki. Dilimi 9 lira olan havuç dilimi baklavasi tatli sever arkadaslarima sadece tatli için de gelelim dedirtti. -----11 Dec, 2014----- Kemeraltinin en keyifli lezzet duraklarindan biri. Uzunca süredir gidememistim, nihayet bugün tekrar ugrayabildim. Menülerinde adana ve ciger olsa da uzmanliklari tavuk, gerçekten etkili bir sirlari var. Seçenekler; kemikli, kemiksiz (fotograftaki), kanat ve kelebek. Ayni sekilde terbiye kullaniyorlar hepsinde, tatlar hemen hemen ayni. Böyle salas bir yerde tavuk için fiyatlar biraz yüksekçe gelebilir ama lezzet için deger. Benim tatliya pek ilgim yok ama arkadaslarim baklavasinin da çok iyi oldugunu söylüyorlar. Mekani ikiz kardesler isletiyor, öglenleri ocakta yigilma oldugu için servis gecikebiliyor, oraya giderken genelde yolda telefon edip siparisimi veriyorum vakit kaybi yasamamak için. Cuma ögle saatinde hizmet vermiyorlar.
5
H.... S....
Nefis soslu tavuk izgara - Kemaraltinin tarihi dokusu içinde bulunan onlarca salas kebap evinden 1 tanesi. sadece öglen yemegi zamaninda güleryüzlü ve canayakin bir hizmet anlayisinda çalisan, saat 15:00 dan sonra nadir açik bulabileceginiz bir mekan. Etlerini kendilerinin hazirladigi özel soslarda bir gün öncesinden dinlendirerek izgara yapiyorlar. Kemikli veya kemiksiz tavuk izgarasini mutlaka tatmalisiniz. Yemek sonrasi kaymakli ekmek kadayifi veya kuru baklavasi da ayri bir lezzete sahip. Yolunuz bir sekilde kemeraltina düstügünde sorarak da olsa mutlaka gitmenizi tavsiye ederim.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım