Yükleniyor...
3.7 Puan
14 Yorum

Edit

Kültür Mahallesi, 1386. Sokak, No 5/B, Konak, İzmir
Kategoriler Publar
Mutfaklar Atıştırmalık
Ortalama tutar İki kişi için : 75.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0232 290 36 92
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Alkol bulunur.
  • Klimalı
  • Gece hayatı
  • Atıştırmalıklar
  • Kapalı alan var.
  • Fullbar
Yorumlar (14)
4
E......... E.........
Turistik değil de lokal, sevilen, bilinen, küçük, tatlış, rahat ettiğimiz bir mekan.. Ben genelde akşamüstü gidiyorum akşam kalabalık yer durumu vs çok uğraşamıyorum, yemeklerden, servisten, ortamdan mutsuz kalınmaz, seviyoruz..
1
U........... U...........
Cumartesi akşam yemek için tavuk satay söyledik ve tavuklar çiğ geldi garsonu çağırdık ve geri yolladık tabak aynı şekilde mutfaktan “bu yemeğin özelliği çiğ olması ama isterseniz biraz daha pişirebiliriz” denildi.. Ayrıca söylediğimiz kaju baharatlı tavuk salatadan çıkan kağıt havlu için söylediğimizde gayet normalmiş gibi bir tavır alınması da hiç hoş olmadı.. Verilen cevap daha da şok edici “ yeşillikler yıkanıp kurutulup üzerine kağıt havlu seriliyor o yüzden olmuş olabilir” denildi hoş karşıladık en azından YEŞİLLİKLER YIKANIYORMUŞ diye şükrettik !! 1) Tavuğun mikrobiyolojik olarak çiğ olması zaten ters bir durum.. 2) Tavuk yemeğine 48 tl yazıp bir de insanlarla dalga geçer gibi bu yemeğin özelliği bu denilmesi mutfak personelinin bilgisizliği ve eğitimsizliği anlamına geliyor.. (satay ın önemli özelliklerinden biri fıstık ezme tadının bi tık önde olmasıdır tavuğun pişip pişmemesi değildir)... 3) Eğer ki o şekilde ise bonfile için pişme dereceleri sorulabiliyorken özellikle -pişmez ise hızla bakteri üreten tehlikeli bir ettir- tavuk için neden sorulmaz.. 4) Mutfak personeli garsonu garson ise müşteriyi kandırması (kandırmaya çalışması) hiç hoş değil.. 5) Tavuğun pişmediğini kabul edip daha da pişirilmesi daha tolere edilesi bir durum... 6) Personel son derece kibar, nazik, kaliteli ama bir o kadar tecrübesiz ve belli ki oryantasyonu yapılmamış.. 7) Çalışanların sürekli savunma mekanizması halinde cevap vermesi yerin yapılan yanlışlıkların hataların daha ılımlı ve çözüm bulunabilecek şekilde eğitilmesini dilerim..
1
U........... U...........
Cumartesi akşam yemek için tavuk satay söyledik ve tavuklar çiğ geldi garsonu çağırdık ve geri yolladık tabak aynı şekilde mutfaktan “bu yemeğin özelliği çiğ olması ama isterseniz biraz daha pişirebiliriz” denildi.. Ayrıca söylediğimiz kaju baharatlı tavuk salatadan çıkan kağıt havlu için söylediğimizde gayet normalmiş gibi bir tavır alınması da hiç hoş olmadı.. Verilen cevap daha da şok edici “ yeşillikler yıkanıp kurutulup üzerine kağıt havlu seriliyor o yüzden olmuş olabilir” denildi hoş karşıladık en azından YEŞİLLİKLER YIKANIYORMUŞ diye şükrettik !!
1) Tavuğun mikrobiyolojik olarak çiğ olması zaten ters bir durum..
2) Tavuk yemeğine 48 tl yazıp bir de insanlarla dalga geçer gibi bu yemeğin özelliği bu denilmesi mutfak personelinin bilgisizliği ve eğitimsizliği anlamına geliyor.. (satay ın önemli özelliklerinden biri fıstık ezme tadının bi tık önde olmasıdır tavuğun pişip pişmemesi değildir)...
3) Eğer ki o şekilde ise bonfile için pişme dereceleri sorulabiliyorken özellikle -pişmez ise hızla bakteri üreten tehlikeli bir ettir- tavuk için neden sorulmaz..
4) Mutfak personeli garsonu garson ise müşteriyi kandırması (kandırmaya çalışması) hiç hoş değil..
5) Tavuğun pişmediğini kabul edip daha da pişirilmesi daha tolere edilesi bir durum...
6) Personel son derece kibar, nazik, kaliteli ama bir o kadar tecrübesiz ve belli ki oryantasyonu yapılmamış..
7) Çalışanların sürekli savunma mekanizması halinde cevap vermesi yerin yapılan yanlışlıkların hataların daha ılımlı ve çözüm bulunabilecek şekilde eğitilmesini dilerim..
4
O... G.....
izmirin guzel bir konumun da guzelligini bozmayan ve yukselten iyi bir mekan son geldigim de barinin da gelismis oldugunu gordugum mekan muhakkak ugranmali
4
B...... B......
Ortam çok güzel. Cumartesi akşamı gitmemize rağmen sakindi. Kokteyller 30-35₺ arası Elmalı mojitosu fena değildi. Kendi kokteyllerinden vanilya ananas çöl güzeldi, tatlı kokteyl sevenlerin hoşuna gideceğini düşünüyorum. Biralar genelde 33lük. 50lik olarak Amsterdam vardı 22₺.
5
Ç........ Y.......
Sangria ve Margaritaları çok çeşitli ve leziz. Sakin bir yer arayanlar için güzel. Hem üstü açık hemde kapalı bölümü mevcut. Kalabalık olarak gidilmemesini öneririm, masalar 4-5 kişilik.
4
D. D.
öncelikle bar çalışanları ve garsonlardan başlamak istiyorum. gerçekten iş bitirici ve çözüm odaklılar. siparişimizi bardan verdik ve dışarı çıkmak istediğimizi söyledik. içkilerimiz henuz gelmişti ki hemen dışarda masa ayarladılar. sandalye koyulmamasına rağmen bizi kırmadılar ve dışarıda oturmamıza izin verdiler.  mojito içtik çok çok beğendik. tanesi 35 tl ama fiyatını hakediyor. müzikler ve ortam gerçekten iyi. bi dahakine daha uzun oturup farklı kokteyllerde denemek istiyorum.
4
E.. Ş.....
Gül Sokak çevresinde tercih ettiğim mekanlar arasında. Gelen müşteriler kaliteli ve çoğu piyasa ortamı merakında değil, bu sayede ortamdan ekstra keyif aldım. Çalışanlar ilgili ve güleryüzlü. Kokteyller oldukça yaratıcı, kumkatlı olana bayıldım. Müzikler de oldukça kaliteli, keyifli bir akşam için tercih edilebilir.
5
T... Y.....
Eski Alsancak ruhunu yaşatan yegane mekan. Yemekleri başarılı. Kokteylleriyse inanılmaz. Çok iyi bir bar ekibi var. Çalan müzikler, gelen genç kitle en büyük artıları. Ferah bir mekanda sohbet edip keyifli vakit geçirmek için açıkçası rakibi yok.
3
E.... A.....
Kokteyller ve ambiyans bu kadar güzelken yemeklerin bu kadar başarısız olması üzücü, belki haftaiçi olduğundan boyleydi, sipariş ettiğimiz steak'in çok uzun sürede gelmesi ve istediğimiz gibi pişirilmemesinin yanı sıra , kesilmiş ve soğuk olarak servis edilmesi büyük hayal kırıklığı oldu, shot ikram ederek gönlümüzü almaya çalışsalar da, hayal kırıklığı geçmedi, oysa kokteyller beklentileri oldukça yukarı çekmişti. Genelde İzmir'de görmek istediğimiz tarzda mekanlardan olduğundan yapıcı olacağım, bir daha gidersem kötü yapmanın daha zor olduğu burger çeşitlerinden deneyeceğim
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım