Yükleniyor...
3.4 Puan
15 Yorum

Köfteci Salih Arslan

879 Sk. No:16/A (Balik Hali Civari) Kestanepazari Kemeralti IZMIR
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Izgara
Ortalama tutar İki kişi için : 55.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0232 446 42 96
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Paket Servisi
  • Lunch menü var
  • Alkol bulunmaz.
  • Akşam yemeği uygun.
  • Kapalı alan var.
Yorumlar (15)
4
@.......... @..........
Burası İzmir denince-veya daha spesifik bağlamda Şirinyer denince- akla gelen sayılı mekânlardan Bergama Köftecisi konseptinde oluşturulmuş bir işletme. Hem iç hem de dış hizmet(paket) çok hızlı. Köfteler pratik ve lezzetli. Menü fiks ve oldukça basit. Fiyatlar ise normal karşılanabilir. Kısacası, denenmesini önerdiğim nadir Kemeraltı zenginliklerinden biri.
4
@.......... @..........
Burası İzmir denince-veya daha spesifik bağlamda Şirinyer denince- akla gelen sayılı mekânlardan Bergama Köftecisi konseptinde oluşturulmuş bir işletme. Hem iç hem de dış hizmet(paket) çok hızlı. Köfteler pratik ve lezzetli. Menü fiks ve oldukça basit. Fiyatlar ise normal karşılanabilir.
Kısacası, denenmesini önerdiğim nadir Kemeraltı zenginliklerinden biri.
4
Ü..... Y.....
Tam bir esnaf lokantası, köfte gelmeden resim çekecektim fakat hemen daldım tabağın sonunda aklıma geldi, resim için kusura bakmayın. Lezzet gayet güzel ve porsiyonlar büyük, yoğurt tam istediğim gibi ( dolabın içinde başka malzemelerde olduğu için kokusu sinmişti). İki porsiyon köfte yoğurt su 42 tl. Piyaz kalmamıştı deneyemedim ama o da övülüyor
4
F.... F....
Kizlaragasina yakin ara sokakta lezzetli kofte yiyebileceginiz bir mekan , piyazi da ayrica cok guzel,porsiyon cok buyuk sanirim bir pors 10-13 kofte idi... 2 porsiyon kofte , 1 yogurt, 1 piyaz 1 kola 50 tl.
3
R.... K......
Bu bölgede yenilecek iyi köftecilerden, esnaf lokantasi oldugu icin bek fazla birsey beklemeyin fiyatlari gayet normal porsiyonlarida doyurucu sayılır.
1
E.. Ş...
soğuk ekmeğin arasına iki tane köfte koyulup yollanmış allahtan soğansız dedik sadece zahmet edip ekmeği bari ısıtsaydınız tavsiye etmiyorum kemeraltında bir sürü güzel mekan var bu hariç
4
O........ O........
İzmirli biri olarak geç tanıştığım ama hoşuma giden bir mekan. İşin ironik tarafı İstanbullu bir arkadaşımın yönlendirmesiyle gittim. Porsiyonu doyurucu ve lezzetli. Fiyatı da makul. Gerçek bir esnaf lokantası. Böyle lezzet mekanları nesilden nesile ulaşabilmelidir.
3
O.... P....
Kemeraltındaki iyi köftecilerden biri. Kullandığı domatesten yoğurda kadar herbir yan ürün kaliteli ve lezzetli. Servis hızı ve ilgi de son derece başarılı. Ama ana ürün olan köfte çok lezzetli gelmiyor artık bana maalesef. İçindeki kuzu oranından mıdır nedir bilinmez ama çok mekanik bir lezzet aldım bu sefer. Porsiyon kuvvetli ama lezzet zayıf. Porsiyon küçülüp de lezzet artsa daha kabulümdür. Özellikle de soğudukça lezzet daha da azaldı. Üzgünüm ama sanırım bir daha zor giderim...
3
O.... P....
Kemeraltındaki iyi köftecilerden biri. Kullandığı domatesten yoğurda kadar herbir yan ürün kaliteli ve lezzetli. Servis hızı ve ilgi de son derece başarılı.
Ama ana ürün olan köfte çok lezzetli gelmiyor artık bana maalesef. İçindeki kuzu oranından mıdır nedir bilinmez ama çok mekanik bir lezzet aldım bu sefer. Porsiyon kuvvetli ama lezzet zayıf. Porsiyon küçülüp de lezzet artsa daha kabulümdür.
Özellikle de soğudukça lezzet daha da azaldı.
Üzgünüm ama sanırım bir daha zor giderim...
4
T..... F.....
45 yılın verdiği lezzet köftelerinde direkt hissediliyor. Köfteler yağlı, güzel piştiği için de bastırınca suyunu tabağa bırakıyor. Yanında gelen ızgarada yağa banılarak kızartılmış ekmeğinizi de bu çıkan yağ&su karışımıyla daha da lezzetli hale getirebiliyorsunuz. Porsiyonları fiyatına göre oldukça iyi ve doyurucu. Piyazı da efsane olmasa da bol soğanlı gelmesi, köftenin yanında kurutulmuş biber olması da ekstraları. Öğlen 2-3'e kadar gelip köftelerini yiyebilirsiniz sonrasında şansınız olmaz :)
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım