Yükleniyor...
4.0 Puan
4 Yorum

Kemeralti Menemencisi

Kemeralti 1.Beyler Hani ile 2. Beyler Hani Arasindaki sokakta hana girdiginizde Melemenci ne tarafta diye sorunca gösteriyorlar, Kemeralti, Izmir
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Türk
Ortalama tutar İki kişi için : 40.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon -
Neler var?
  • Nakit Ödeme
  • Kahvaltı
  • Lunch menü var
  • Alkol bulunmaz.
  • Kapalı alan var.
  • Dış mekan var.
  • Masa rezervasyonu önerilir
Yorumlar (4)
4
E... Y....
Menemen i seven ve güzel yapan bir insan olarak çok dikkat ederim tadına ve lezzetine :) ama hiç hayal kırıklığı yaşamadan güzelce menemeni mi yedim. İlgi ve alaka iyiydi.
4
L..... B........
Üniversite yillari 1986-1991 Kemeralti na indigimizde vazgeçilmez yemek tercihimizdi. Mekani isleten ocaktaki abi GS li eski futbolcu Ismail Demiriz in agabeyidir.
4
Y.... B......
iradaki duragimiz kemeralti melemencisi aslinda adinida tam bilmiyoruz kapinin sag tarafinda melemen yaziyor sadece cok kucum bir dukkan usta ocaklarin basinda melemen yapiyor ocak buyuk ayni anda 10-12 adet melemen yapiyor bizde siparisimizi verip heyecan ile beklemeye basladik. Yerini bulmak birazcik zor 1.Beyler ile 2.Beyler hanlarinin arasinda kalan sokakta ama cok meshur kime sorsaniz tarif ediyorlar . Kesinlikle gelinmeli bir mekan düsünün sadece melemen yapiyor çok ama çok lezzetli hatta catal bile kullanmadan direk ekmek ile giriliyor:)
4
Y.... B......
iradaki duragimiz kemeralti melemencisi aslinda adinida tam bilmiyoruz kapinin sag tarafinda melemen yaziyor sadece cok kucum bir dukkan usta ocaklarin basinda melemen yapiyor ocak buyuk ayni anda 10-12 adet melemen yapiyor bizde siparisimizi verip heyecan ile beklemeye basladik. Yerini bulmak birazcik zor 1.Beyler ile 2.Beyler hanlarinin arasinda kalan sokakta ama cok meshur kime sorsaniz tarif ediyorlar .
Kesinlikle gelinmeli bir mekan düsünün sadece melemen yapiyor çok ama çok lezzetli hatta catal bile kullanmadan direk ekmek ile giriliyor:)
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım