Yükleniyor...
3.8 Puan
19 Yorum

Cimbomlu Meşhur Söğüşçü

861. Sokak, No 63, Kemeralti, Izmir
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Fast Food, Türk
Ortalama tutar İki kişi için : 50.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0232 445 64 82
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Alkol bulunmaz.
  • Akşam yemeği uygun.
  • Lunch menü var
  • Dış mekan var.
Yorumlar (19)
4
F... R......
Genelde kalabalik, servis bazen cok yavas olsa da söğüş lezzetli. Beyni bol koydurun bence cok daha lezzetli oluyor. Kesinlikle tek lavaş.
4
K... K...
Konsepti farklı bir söğüşçü, içeride her yer sarı kırmızı ve adından da anlaşılacağı üzere usta tam bir fanatik. Söğüşüne gelirsek ben başarılı buldum diyebilirim. Rakiplerine kıyasla çok farklı değildi ancak denemeye değer diye düşünüyorum.
4
E... @..................
İzmir’de söğüş için Cimbom’u işaret ettiler. Mekan sahibi abi , her cümleye Cimbom diye başlıyor, Cimbom diye bitiriyor. Söğüşe kelleden ne varsa dolduruyor, full karışık yani. Çok da lezzetli , öneririm
4
M...... M......
✅Mekan kemeraltında biraz daha farklı bir yerde. Heryer kırmızı sarı. Değişik bir konsept ne diyeyim. ✅Söğüş güzeldi. Özellikle meşhur abimizin o güzel sohbetiyle ellerinden söğüş yemek daha da güzel. Bence tek lavaşlı yiyin ve söğüşün içindekilerin tadını alabilin. ✅Cimbom abimiz efsane zaten. Diğer çalışanlarda ilgili ve güleryüzlü. ????Fiyatlar biraz yüksek bence. Daha makul olmalı.
4
M...... M......
✅Mekan kemeraltında biraz daha farklı bir yerde. Heryer kırmızı sarı. Değişik bir konsept ne diyeyim. ✅Söğüş güzeldi. Özellikle meşhur abimizin o güzel sohbetiyle ellerinden söğüş yemek daha da güzel. Bence tek lavaşlı yiyin ve söğüşün içindekilerin tadını alabilin. ✅Cimbom abimiz efsane zaten. Diğer çalışanlarda ilgili ve güleryüzlü.
4
M...... M......
✅Mekan kemeraltında biraz daha farklı bir yerde. Heryer kırmızı sarı. Değişik bir konsept ne diyeyim.
✅Söğüş güzeldi. Özellikle meşhur abimizin o güzel sohbetiyle ellerinden söğüş yemek daha da güzel.
Bence tek lavaşlı yiyin ve söğüşün içindekilerin tadını alabilin.
✅Cimbom abimiz efsane zaten. Diğer çalışanlarda ilgili ve güleryüzlü.
4
E......... E.........
Sokak lezzetlerini ve kendine has karakterleri seviyorsanız muhteşem! Mekan olarak kemeraltında ayaküstü atıştırılacak bir ortam tabi ki ama söğüşü gerçekten iyi ve mutfaktaki fanatik Galatasaraylı sahibinin çevreyle iletişimi de keyifle izlenesi :) Eski Adile Naşit'le Münir Özkul'un turşucularının olduğu filmdeki gibi bir his verdi bana.. Afiyetle söğüş yiyip, muhabbetlerine tanık olunca gülümseyerek kalktık :)
4
Y.... S.....
Mekan küçük esnaf havasında, Niğdeli Cimbom sever Ramazan ustanın söğüşünün lavaşı çok kalın dolayısıyla kelle etinin lezzetini hamur bastırıyor. Kesinlikle isteyene ince lavaş seçeneği sunulmalı. Çay ikramı olan mekan denenebilir. 15 tl.
4
I.... D.....
Bir İstanbul lu olarak çokça ismini duyduğum bir söğüşçü, bilindiği üzere istanbul da sadece birkaç adet söğüşçü var ve iyisi çok nadiren bulunabiliyor.

İzmire gelir gelmez bu karışık lezzeti denedim ve anladım ki cimbomlu işi biliyor. Gerçek bir lezzet şöleni yaşadım. Eğer söğüş yiyebiliyorsanız mutlaka cimbomlu söğüşçüyü deneyin...
4
I.... D.....
Bir İstanbul lu olarak çokça ismini duyduğum bir söğüşçü, bilindiği üzere istanbul da sadece birkaç adet söğüşçü var ve iyisi çok nadiren bulunabiliyor. İzmire gelir gelmez bu karışık lezzeti denedim ve anladım ki cimbomlu işi biliyor. Gerçek bir lezzet şöleni yaşadım. Eğer söğüş yiyebiliyorsanız mutlaka cimbomlu söğüşçüyü deneyin...
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım