Yükleniyor...
4.3 Puan
36 Yorum

Bizim Lokanta

911 Sok. No:4, Kemeralti, Izmir
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Ev Yemekleri
Ortalama tutar İki kişi için : 45.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0232 484 42 79
Neler var?
  • Nakit Ödeme
  • Alkol bulunmaz.
  • Akşam yemeği uygun.
  • Lunch menü var
  • Dış mekan var.
  • Özel otopark var.
Yorumlar (36)
5
K.... Ç.....
Bazen anne yemeği özlersiniz ya işte bura benim için öyle :))
4
Y..... G.......
Instagram: yerkengezenler Bizim Mutfak Lokanta, esnaf lokantası tabirinin en kaliteli örneklerinden biri. Çorbalarıyla ve en çok da balık çorbasıyla öne çıkan lokantanın belirli günlerde çorbaları değişebiliyor. Biz gittiğimizde iyi ördek bulamadıkları için ördek çorbası yapmadıklarını söylemişlerdi. Bu tip prensiplerin olması yemeklerin lezzetini her zaman yukarıya çekecektir. Mekanı bir sene arayla iki kere ziyaret ettik ve her iki ziyaretimizde de kalite aynı seviyedeydi. Balık çorbasının dört dörtlük olduğunu söyleyebiliriz. Bu çorba adeta başlı başına öğün olabilecek kadar doyurucu, lezzetli ve bol malzemeli. Kesin tavsiyemizdir. Burada yediğimiz pilav da tam ayarında ve eşine nadir rastladığımız türden. Kuru fasulyede iki ziyaretimiz arası bir düşüş vardı, ilk gelişimizde çok beğenmiştik, ikincide ise biraz düşüş gözlemledik. Pilavın yumuşaklığı ve ayarında kıvamıyla bizi mutlu ettiğini söyleyelim. Musakka, patlıcanın lezzeti ve pişimiyle çok lezzetliydi. Yine fırın makarna çok iyi pişirilmekte, başka yerde rastlayamacağınız türde ve çok lezzetli. Sarmada ise biraz ihtilaf yaşadık. İçi daha sulu olması gerektiği yönünde düşünceler olmakla beraber masadaki çoğu kişiden tam puan aldığını belirtmek lazım, öneriyoruz. Fiyatlar makul, servis ise personele göre değişen nitelikte. Servis: 6,5 Lezzet: 9 Fiyat Kalite: 8
4
Y..... G.......
Instagram: yerkengezenlerBizim Mutfak Lokanta, esnaf lokantası tabirinin en kaliteli örneklerinden biri. Çorbalarıyla ve en çok da balık çorbasıyla öne çıkan lokantanın belirli günlerde çorbaları değişebiliyor. Biz gittiğimizde iyi ördek bulamadıkları için ördek çorbası yapmadıklarını söylemişlerdi. Bu tip prensiplerin olması yemeklerin lezzetini her zaman yukarıya çekecektir.

Mekanı bir sene arayla iki kere ziyaret ettik ve her iki ziyaretimizde de kalite aynı seviyedeydi. Balık çorbasının dört dörtlük olduğunu söyleyebiliriz. Bu çorba adeta başlı başına öğün olabilecek kadar doyurucu, lezzetli ve bol malzemeli. Kesin tavsiyemizdir. Burada yediğimiz pilav da tam ayarında ve eşine nadir rastladığımız türden. Kuru fasulyede iki ziyaretimiz arası bir düşüş vardı, ilk gelişimizde çok beğenmiştik, ikincide ise biraz düşüş gözlemledik. Pilavın yumuşaklığı ve ayarında kıvamıyla bizi mutlu ettiğini söyleyelim. Musakka, patlıcanın lezzeti ve pişimiyle çok lezzetliydi. Yine fırın makarna çok iyi pişirilmekte, başka yerde rastlayamacağınız türde ve çok lezzetli. Sarmada ise biraz ihtilaf yaşadık. İçi daha sulu olması gerektiği yönünde düşünceler olmakla beraber masadaki çoğu kişiden tam puan aldığını belirtmek lazım, öneriyoruz.

Fiyatlar makul, servis ise personele göre değişen nitelikte.

Servis: 6,5 Lezzet: 9 Fiyat Kalite: 8
3
S..... Ç..
İşkembeli nohut denedik oldukça lezzetli bir yemekti lakin öğle saatine geldiğinden midir bilmem ciddi bir yoğunluk vardı. Hani bir kaç dakika duralım da bir düşünelim başka ne yiyebiliriz diyecek kadar bir vakit yoktu, masa hemen toplanıyor ve üzerindeki "Müşteri bekliyor kapıda" baskısını hissediyorsun. Biz de kalktık zaten kapıda sıra bekleyenler vardı. İki işkembeli nohut artı bir gazoz toplam 40₺ geldi yani mekan hizmet alanı, yemek yerken rahat hissedememen,esnaf lokantası olması, porsiyon miktarı vs düşünülürse ederinden biraz fazla geldi ama denemek için ideal.
3
S..... S.....
İşkembeli nohut denedik oldukça lezzetli bir yemekti lakin öğle saatine geldiğinden midir bilmem ciddi bir yoğunluk vardı. Hani bir kaç dakika duralım da bir düşünelim başka ne yiyebiliriz diyecek kadar bir vakit yoktu, masa hemen toplanıyor ve üzerindeki "Müşteri bekliyor kapıda" baskısını hissediyorsun. Biz de kalktık zaten kapıda sıra bekleyenler vardı. İki işkembeli nohut artı bir gazoz toplam 40₺ geldi yani mekan hizmet alanı, yemek yerken rahat hissedememen,esnaf lokantası olması, porsiyon miktarı vs düşünülürse ederinden biraz fazla geldi ama denemek için ideal.
4
E.... T.....
Dün kısıtlı vaktimde arkadaşımla uğradık. Nispeten sakindi. Dış masalardan birine oturduk. İşkembeli nohutlarımızı (20₺) sipariş ettik. Farklı bir yemekti. Suyuna kadar her şeyi lezizdi. Kısmen sarımsak sosuyla yedim. Mekanda wc yok. Lavabo var.
5
T.. M..
This is a small charming place with very friendly owner and waitors. I had delicious freshly made sarma with a splash of lemon juice and an artichoke dish. Amazing! I wish I had more time to come over there to taste more.
5
E... @..................
İzmir’de en memnun ayrıldığımız mekan Bizim Lokanta oldu. Kızlarağası Hanı’na çok yakın. Kapıda biraz sıra bekledik ama değdi. Ben böyle güzel balık çorbası, böyle güzel işkembeli nohut yemedim arkadaş. İzmir’e gelip de burada yemeden dönerseniz eksik kalır..
4
M...... M......
✅Gerçekten bir Esnaf Lokantası. Bu sosyal medya reklamları falan olmadan önce sadece Kemeraltı esnafı gelirmiş. İçerisi aynı tarzda ki bana göre çok hoş ve çok özel. ????Sadece Kelle Paça nın tadına bakabilme şansım oldu ve 10 numara hatta efsane. Bence az porsiyon isteyip başka özel lezzeti de tatmanızı öneririm. ????Çalışanlar iyi fakat sanırım yoğunluktan biraz iletişimleri müşterilerle ilgisiz gibi. ????Fiyat kısmına gelince normalde duvarda koskoca her yemeğin fiyat listesi var. Sorun kasaya gittiğinizde ödediğiniz fiyatın çok farklı olması. Duvarda kelle paça 9₺ yazıyor , kasada ödenen 19₺. Buna bir açıklık getirilmeli.
4
M...... M......
✅Gerçekten bir Esnaf Lokantası. Bu sosyal medya reklamları falan olmadan önce sadece Kemeraltı esnafı gelirmiş. İçerisi aynı tarzda ki bana göre çok hoş ve çok özel.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım