Yükleniyor...
4.0 Puan
2 Yorum

Özcan'ın Yeri

Güney Mahallesi, 2201 Sokak, No 34, Konak, İzmir
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Türk
Ortalama tutar İki kişi için : 40.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0232 449 55 21
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Akşam yemeği uygun.
  • Lunch menü var
  • Dış mekan var.
Yorumlar (2)
4
Y.... G.....
Yıllarca adını duyup yolumu düşüremediğim mekana bir arkadaş sayesinde bir öğlen gidebildim. Tepecik'te olduğu için işe de yakın değil, arabayla gelip bizi işyerinden alan arkadaş sayesinde tabelası olmayan mekana ulaştık. Yüksek bahçe duvarlı mekanın pek de geniş olmayan kapısından girince başka bir dünyaya açılıyorsunuz, son derece sevimli ve salaş, bol yeşillikli bir bahçe. Kuru fasulye ve köfte yemiştik, gayet lezzetlilerdi. Masaya gelen suyun soğukluğunu görünce akşam bir rakı içmeye de gitmeye de karar verdik.

Meze sayısı çok değil, masaya turşu ve olağanüstü lezzetli biber zaten geliyor, patlıcan ezme ve piyaz da genelde bulunuyor. Üzerine, köfte, uykuluk, badem, kokoreç, et şiş gibi ızgaralar. Kiraların hayli düşük olduğu bir semtte olmasına rağmen gayet fiyatlı bir yer olduğunu belirtmeliyim.

Son gidişim de tam tarihi de tutturmuşum, senelik biberler hazırlanıyordu. Tüm ekip toplanmış, közlenmiş kırmızılar soyuluyor, kazanlarda harmanlanıyordu, mekanın renkli ortamını daha da renklendirmişti. İzmir'deki en sürpriz güzellikteki mekanlardan biri, Kemer İzban durağına çok yakın.
4
Y.... G.....
Yıllarca adını duyup yolumu düşüremediğim mekana bir arkadaş sayesinde bir öğlen gidebildim. Tepecik'te olduğu için işe de yakın değil, arabayla gelip bizi işyerinden alan arkadaş sayesinde tabelası olmayan mekana ulaştık. Yüksek bahçe duvarlı mekanın pek de geniş olmayan kapısından girince başka bir dünyaya açılıyorsunuz, son derece sevimli ve salaş, bol yeşillikli bir bahçe. Kuru fasulye ve köfte yemiştik, gayet lezzetlilerdi. Masaya gelen suyun soğukluğunu görünce akşam bir rakı içmeye de gitmeye de karar verdik. Meze sayısı çok değil, masaya turşu ve olağanüstü lezzetli biber zaten geliyor, patlıcan ezme ve piyaz da genelde bulunuyor. Üzerine, köfte, uykuluk, badem, kokoreç, et şiş gibi ızgaralar. Kiraların hayli düşük olduğu bir semtte olmasına rağmen gayet fiyatlı bir yer olduğunu belirtmeliyim. Son gidişim de tam tarihi de tutturmuşum, senelik biberler hazırlanıyordu. Tüm ekip toplanmış, közlenmiş kırmızılar soyuluyor, kazanlarda harmanlanıyordu, mekanın renkli ortamını daha da renklendirmişti. İzmir'deki en sürpriz güzellikteki mekanlardan biri, Kemer İzban durağına çok yakın.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım