Yükleniyor...
4.3 Puan
4 Yorum

Saban Ustanin Yeri

Çankaya, Izmir
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Ev Yemekleri
Ortalama tutar İki kişi için : 35.00 TL
Telefon 0232 4250143
Yorumlar (4)
5
A.... E......
Sen duydum Şaban Usta 10 seneden fazladır da duyuyorum. Lezzetinden, kalitenden hiç ödün vermedin. Her gün herkesin damak zevkine ve bütçesine uygun onlarca yemek çıkarttın. Tavsiye ederim. Kale Arkası'ndaysaniz geliniz.
4
B.... K....
Bir öğlen yemeğinden ne bekliyorsan var. Ben 10 kusur yıldan beri gelirim, çizgisinden hiç sapmadi. Özellikle sebze yemeklerini tavsiye ederim. Bugün yemek bol, seni duydum :)
4
Y.... G.....
buuz gibi havada, masaya kaynayan durumda gelen çorba saban ustada. dikkat edin masadaki pul biber çok aci, azicik koymak kafi geliyor. Ayrica az sarimsaktan kimse rahatsiz olmaz :) -----20 Nov, 2014----- güne tavuk çorbasiyla baslangiç, çesit çok bol, hatirlatayim, dana ayagini daha önce denemistim mesela, bir gün de kuzu ayagi deneyecegim elbet -----14 Nov, 2014----- öglen ev yemekleri, sabah ise çorba servisi var, aksam kapali. Bu sabah çorba için gittim, kelle paça, mercimek vb bilinenler disinda, kuzu ayagi, dana ayagi gibi seçenekler de her sabah var. bence Izmir'in en iyi çorbacisi, kelle paçaya 7 tl fiyat uygun.
4
Y.... G.....
buuz gibi havada, masaya kaynayan durumda gelen çorba saban ustada. dikkat edin masadaki pul biber çok aci, azicik koymak kafi geliyor. Ayrica az sarimsaktan kimse rahatsiz olmaz :)


-----20 Nov, 2014-----

güne tavuk çorbasiyla baslangiç, çesit çok bol, hatirlatayim, dana ayagini daha önce denemistim mesela, bir gün de kuzu ayagi deneyecegim elbet


-----14 Nov, 2014-----

öglen ev yemekleri, sabah ise çorba servisi var, aksam kapali. Bu sabah çorba için gittim, kelle paça, mercimek vb bilinenler disinda, kuzu ayagi, dana ayagi gibi seçenekler de her sabah var. bence Izmir'in en iyi çorbacisi, kelle paçaya 7 tl fiyat uygun.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım