Yükleniyor...
4.0 Puan
2 Yorum

Leziz Ikram

hiltonun arkasindaki sokagin girisinde, Çankaya, Izmir
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Börek
Ortalama tutar İki kişi için : 20.00 TL
Telefon 0232 4250204
Yorumlar (2)
4
Y.... G.....
Bu sefer adlarini da ögrendim cancagizlarin, leziz menü. Bugün patatesli de denedim, patates böyle seylere yakismaz diye düsünürdüm, hakliymisim. kiymali tavsiyemdir -----11 Dec, 2014----- Açildigindan beri kahvalti için tercih ettigim mekanlar içerisinde yer alan Leziz Ikram'dan genelde Tost-Gevrek aliyordum, son derece de memnundum. Böreklerinde (kiymali) bir özellik yoktu, siradandi. Son zamanlarda ürün çesitliligini artirici adimlar atiyorlar ve daha çok lezzet meraklilarina yönelik ürünler hazirliyorlar. Fotograftaki iki ürün toplam 5 lira, sagdaki karni yarik adini verdikleri içerisinde gerçekten kiyma olan börekleri, gayet leziz. Soldaki, adini bilmedigim ise benim yeni favorim, fotograftaki patlicanli olani, gayet güzel ama kiymalisi ve sucuklusu efsane.
4
Y.... G.....
Bu sefer adlarini da ögrendim cancagizlarin, leziz menü. Bugün patatesli de denedim, patates böyle seylere yakismaz diye düsünürdüm, hakliymisim. kiymali tavsiyemdir


-----11 Dec, 2014-----

Açildigindan beri kahvalti için tercih ettigim mekanlar içerisinde yer alan Leziz Ikram'dan genelde Tost-Gevrek aliyordum, son derece de memnundum. Böreklerinde (kiymali) bir özellik yoktu, siradandi. Son zamanlarda ürün çesitliligini artirici adimlar atiyorlar ve daha çok lezzet meraklilarina yönelik ürünler hazirliyorlar. Fotograftaki iki ürün toplam 5 lira, sagdaki karni yarik adini verdikleri içerisinde gerçekten kiyma olan börekleri, gayet leziz. Soldaki, adini bilmedigim ise benim yeni favorim, fotograftaki patlicanli olani, gayet güzel ama kiymalisi ve sucuklusu efsane.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım