Yükleniyor...
4.1 Puan
31 Yorum

Sirena

Kültür Mahallesi, Atatürk Caddesi, No 194/1A, Konak, İzmir, Alsancak, Izmir
Kategoriler Barlar
Mutfaklar Atıştırmalık
Ortalama tutar İki kişi için : 70.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0539 747 36 22
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Alkol bulunur.
  • Dış mekan var.
  • Sigara içme alanı var.
  • Gece hayatı
  • Masa rezervasyonu önerilir
  • Özel otopark var.
  • Kapalı alan var.
  • Fullbar
  • Atıştırmalıklar
Yorumlar (31)
4
Ç....... Y.
Kordondaki diğer mekanlara fark atacak bir hizmet çeşitliliği yok. Servis elemanları oldukça nazik. Fıçı biralar 40cl ve 20 TL civarı. Mekan koltuk yerleşimi ferah ancak koltuklar biraz rahatsız. Fici biralari lezzetli.
4
B.... Y..........
Her İzmirli genç bu mekana en az 1 sefer gitmiştir Kordon’da gezinirken. Ben gittiğimde canlı müzik vardı ama grubun tarzını pek sevmemiştim. Onun dışında ortam güzeldi.
4
S.... S..
Sirena İzmir Kordon’da artık bir klasik. İnsanların kordonda bira içmek deyince aklına ilk gelen yerlerden biridir. Dolayısıyla nostaljik bir hali var ve izmirlilerin objektif olarak değerlendiremecekleri bir yer.

Kısacası Sirena’nın dışarısı son derece keyifli. Bira fiyatları makul ve servis başarılı. Ayrıca atıştırmalıklar da İzmir’deki birçok pubdan daha iyi. Yalnız mekanın içerisi artık çok eskidi. İçeride oturmak konusunda o kadar pozitif degilim.
4
S.... S..
Sirena İzmir Kordon’da artık bir klasik. İnsanların kordonda bira içmek deyince aklına ilk gelen yerlerden biridir. Dolayısıyla nostaljik bir hali var ve izmirlilerin objektif olarak değerlendiremecekleri bir yer. Kısacası Sirena’nın dışarısı son derece keyifli. Bira fiyatları makul ve servis başarılı. Ayrıca atıştırmalıklar da İzmir’deki birçok pubdan daha iyi. Yalnız mekanın içerisi artık çok eskidi. İçeride oturmak konusunda o kadar pozitif degilim.
5
S...... S......
Buzz gibi biranın servis edildiği nadir yerlerden biri. İster kalabalık olduğu saatlerde gidin isterseniz de tenha saatlerini tercih edin biraları her zaman soğuk olacaktır. Atıştırmalıkları ise taze ve lezzetli. Özellikle hamburgerleri çok iyi.
4
E.. Ç...........
Kordon’un en eski publarından. Efes grubu ile anlaşmalı. Öğle vakti gittiğimiz için kimse yoktu ve yemeklerinden ısmarlamadık. Ancak güleryüzlü personel, deniz havası ve makul fiyatlarıyla bence kalabalıkken de tercih edilebilecek mekanlardan.
3
C..... İ.....
İzmir’de mekan ararken olumlu yorumları referans alarak gittik. Lezzet olarak standart düzeylerde bir mekan, menüsü kısıtlı. Yurtdışında bu tarz mekanlar çok daha iyi menülere sahip ve fiyatlar daha makul.
4
A.... E......
Eko, Sirena, Kalyon, Doy Doy, Charlies... Izmir'in sembol mekanları olup zamana direnen sadece Sirena ve Kalyon olmustur. her ikisininde kitlesi farklıdır ama Sirena'nin müdavimleri vardır. Sirena'da çok fazla ödemezsiniz. Kordon önünüzde tadını çıkartın.
4
İ....... P...
Ambians gayet iyi. Tipik bir kordon pubi eglenceli bir mekan ve sicak bir ortami var. Ara sicaklarini begendim. Deneyemedim fakat sinitzelini cok övdüler.
3
B... A......
It's just a casual bar and restaurant. You shouldn't expect a fancy place. Foods are ok. Cost for one person to eat a hamburger and drink a beer is around 40 TL. Best part is the kitchen is open until 1 am.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım