Yükleniyor...
3.8 Puan
19 Yorum

Manisali Birtat

Kibris Sehitleri Caddesi, Alsancak, Izmir
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Izgara, Türk
Ortalama tutar İki kişi için : 50.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0232 421 68 64
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Paket Servisi
  • Lunch menü var
  • Alkol bulunmaz.
  • Akşam yemeği uygun.
  • Kapalı alan var.
Yorumlar (19)
5
B.... Y..........
Burada Manisa Kebap yemeye bayılıyorumm. Tadı enfes, fiyatlar ortalama denilebilir. Başka bir yemek yemedim hep aynı şeyi yiyorum ama diğerlerine de bir şans verilebilir tabi. Konumu çok merkezi, Kıbrıs Şehitleri caddesi üzerinde. Gidiniz görünüz :)
5
B... B...
Kırmızı et sevmem, başka yiyecek bir şey yoksa ancak yiyebilirim. Tek bir istisna var ki o da Manisa Kebabı dendi mi her zaman okeyim! Birtat dışında bir yerde Manisa Kebabı yenmez, yenemez! İlgili garsonlarıyla her zaman ailecek tercihimiz :)
4
F.. F..
Manisa kebabı 22.50 tlydi. Lezzetliydi ama voovv olmuyorsunuz, çok açsanız 1.5 porsiyon söyleyebilirsiniz. Küçük küçük 8 parça uzun köftelerin altındaki pide sosla ıslatılmış. Gidilir
4
K..... Ö......
Manisa kebabı hiç yememiştik, beğendik. İskenderin köfteli versiyonu ama yoğurt ve salça sos da lezzetliydi. Yoğun bir vakitte gittik ancak gayet ilgili ve güler yüzlü personel
3
M....... M.......
Burada iskenderli dönerli manisa kebabı yedik. Manisa kebabı ilk defa yedim. Tadı gayet güzeldi hoşuma gitti. İskenderle karışık olanını özellikle tercih ettim çünkü kebabı beğenmeme ihtimaline karşı daha çok iskendere ağırlık vermek istedim. Çok çok lezzetliydi diyemem ama kötü demekte ayıp olur. Sonrasında mideyi yormayan iskenderdi. İki kişi iskender kebap 2 ayran hesap 40tl civarındaydı. Tekrar yolumuz düşerse gidebiliriz.
5
M..... G....
Kesinlikle 5 Puanı hak edecek bir mekan. Manisa Kebabı çok lezzetli, 1,5 porsiyonu tıka basa doyuruyor. Servis hızlı, çalışanlar güleryüzlü,yemeğin yanına verdikleri salata taze, mekanın bulunduğu lokasyon güzel biz her açıdan memnun kaldık. Açsanız ve Alsancak tarafındaysanız mutlaka uğramalısınız :)
5
E... B......
Lezzeti, servisi, garsonların tavrı, yemeğin geliş hızı her şeyiyle çok iyi, bundan sonra İzmir'e her gelişimde uğrak yerim olacağı kesin ????
5
E... B......
Lezzeti, servisi, garsonların tavrı, yemeğin geliş hızı her şeyiyle çok iyi, bundan sonra İzmir'e her gelişimde uğrak yerim olacağı kesin
4
M..... D.
İskender ve dönerli manisa kebabı yedik. Servis hızlı ve doğru idi. Kebapların tadları güzeldi. Burası hoşumuza gitti. Yolumuz düşerse tekrar uğrayacağız.
3
A..... A.....
Verdiğim puan sadece lezzet için. Manisa kebabı çok güzel. Ama servis facia. Size danışmadan salatalara ek birşeyler ekleyebilirler. Yanlış servis getirebilirler uyarmanıza rağmen düzeltmez ; ısrar ederseniz servisi alır özür dilemez üstelik hesaba utanmadan eklerler.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım