Yükleniyor...
3.9 Puan
36 Yorum

Kardeşler Büfe

Kültür Mahallesi, Cumhuriyet Bulvarı, Konak, İzmir, Alsancak, Izmir
Kategoriler Büfeler
Mutfaklar Fast Food
Ortalama tutar İki kişi için : 25.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0232 421 51 59
Neler var?
  • Akşam yemeği uygun.
  • Nakit Ödeme
  • Alkol bulunmaz.
  • Kahvaltı
  • Lunch menü var
  • Kapalı alan var.
Yorumlar (36)
4
K....... K.......
(ENG) After the reliable advice, we visited Kardesler Bufe, another famous Kumru place in Izmir. The place in Alsancak satisfied us in terms of taste. Especially we liked that the bread was not dried, the taste of the cheese and the delicatessen products were not overcooked. It’s an unhealthy but delicious product, especially for those who love night time snacks. The taste of Kumru can easily increase with a good selection of cheese and sujuk. . (TR) Güvendiğimiz bir tavsiye sonrasında İzmir’in bir diğer ünlü kumrucusu olan Kardeşler Büfe‘yi ziyaret ettik. Alsancak’ta bulunan mekan lezzet konusunda bizi yakaladı. Ekmeğin kurutulmaması, peynirin lezzeti ve şarküteri ürünlerinin fazla pişmemiş olması hoşumuza giden noktalar oldu. Özellikle gece kaçamaklarını sevenler için sağlıksız ama lezzetli bir ürün olan kumru, iyi peynir ve sucuk seçimiyle kolaylıkla lezzetli hale gelebiliyor.
5
E... Ç......
Sandviç denince 1 numara.
3
E.... Y.....
İzmir’de karışık tost yapan Kardeşler büfe gibi bir sürü mekan var. Daha küçük ya da adı duyulmayan. Mekanın konumu çok iyi. Çalışanlar da kibar davrandı. Ben yumurtalı karışık yedim ve doymadım. Kesinlikle açken karnınız doymaz. 2. Yi sipariş vermek zorunda kaldım. İçindeki salçası ve turşu sandviçe lezzet vermiş. Sadece daha çok salam, sosis, sucuk ve peynir konulmalı. Bence malzemeden kısılmış. Bu da lezzete yansımış. İzmir’de karışık sandviçi çok daha güzel yerlerde yiyebilirsiniz.
3
E... @..................
İzmir'in meşhur büfesi. Şehrin yerlilerinin epey sevdiği bir nokta sanırım. İstanbul'dan gelen biri olarak ekstra bir lezzet bulamadım. Kötü değil ama abartılacak bir yanı yok bence
4
G...... G......
İzmir’e ikinci gelişim ve tekrar kumru yemek istedik bu sefer tercihimizi Kardeşler büfeden yana kullandık ve çok doğru bir tercih yaptık kumru ve türevlerinden seçtik 4 kişiydik servis hızlıydı ve lezzetliydi yumurtalı olan karışık kumru ve pastırmalı tercihleri çok beğendiğini söylediler fiyat lezzet servis hepsin????????
4
G...... G......
İzmir’e ikinci gelişim ve tekrar kumru yemek istedik bu sefer tercihimizi Kardeşler büfeden yana kullandık ve çok doğru bir tercih yaptık kumru ve türevlerinden seçtik 4 kişiydik servis hızlıydı ve lezzetliydi yumurtalı olan karışık kumru ve pastırmalı tercihleri çok beğendiğini söylediler fiyat lezzet servis hepsin
5
E... T.....
Hızlı, temiz. Menü tatmin edici, özellikle yumurtalı olan sandviçler. İstanbuldan gelip, rastgele oturduğumuz bir mekan oldu. Gayet memnun kaldık. ????
5
E... T.....
Hızlı, temiz. Menü tatmin edici, özellikle yumurtalı olan sandviçler. İstanbuldan gelip, rastgele oturduğumuz bir mekan oldu. Gayet memnun kaldık.
1
R.... R....
Çocukluğumda sürekli sayıkladığım bir mekandı geçen sene gittiğimde bu seferlik böyle denk geldi demiştim ama öyle değilmiş. Gerçekten tahmin edilemeyecek kadar kötü içine koydukları malzemelerin kalitesi ünlü toplu satış mağazalarında almaya tereddüt ettiğimiz ürünlerin bile altında ayrıca pişmemiş. En az 3 tane yemek lazım doyabilmek için ve en ucuz ürün 15 tl bu küçüklüğe rağmen.
2
F.. F..
Fiyatlar ürünlere göre çok fazla. Doyurucu değil ve o kadar da lezzetli değil. Kendımız evde 10 kat daha lezzetlisini hazırlıyoruzdur. Gitmeye gerek yok
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım