Yükleniyor...
4.3 Puan
15 Yorum

Baristocrat 3rd Wave Cafe & Roastery

Kültür Mahallesi, Şht. Nevres Bulvarı, No 21/A,, İzmir, Alsancak, Izmir
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 35.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon -
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Klimalı
  • Wi-Fi
  • Kapalı alan var.
Yorumlar (15)
1
Y.... Y....
İçeride zaten bir tane çalışan vardı, o da kaba ve umursamazdı. Ice americano hayatımda içtiğim en kötü ice americano’ydu. Asla kahve tadı gelmediği gibi bildiğimiz suydu. Durumu açıkladığımda garson alaycı bir şekilde güldü tamam değiştiririm dedi. Yorumlara bakarak bir beklenti içerisinde gelmiştik açıkçası. Bir daha uğramam, alsancakta çok daha güzel kahve yapan yerler var.
4
@.......... @..........
Genel olarak büyük umutla gittiğim fakat nedense aradığımı bulamadığım mekân. Makineleri kesinlikle kaliteli, kahveyi de taze öğütüp espressonuzu hazırlıyorlar, filtre kahveyi ise makinede değil demleme usulü ile yapıyorlar. Hâl böyle olunca espressolarının bana keyif vermemesinin kullandıkları çekirdekten veya çekme sürelerinden kaynaklanabileceğini düşünüyorum. Zirâ bu durumu başka türlü açıklamak pek de mümkün gözükmüyor..
5
I... G......
Had a lovely and productive chat today and my rich, smooth and strong Flat White had the full credits for this. Baristocrat (@baristocrat3rd )is located just across Sevgi Yolu, Alsancak and it is just big enough to feel cozy and welcomed. Both interior and outer seating are available. I fell in love with the unity they have achieved by combining the contrasts of blue themed items and warm wooden furnitures. It feels very chic yet modern thanks to this. Happened to learn they also offer roasting and brewing classes for coffeeholics like me! ????☕????
5
I... G......
Had a lovely and productive chat today and my rich, smooth and strong Flat White had the full credits for this. Baristocrat (@baristocrat3rd )is located just across Sevgi Yolu, Alsancak and it is just big enough to feel cozy and welcomed. Both interior and outer seating are available. I fell in love with the unity they have achieved by combining the contrasts of blue themed items and warm wooden furnitures. It feels very chic yet modern thanks to this. Happened to learn they also offer roasting and brewing classes for coffeeholics like me!
4
B....... B.......
Orta sertlikte bir kahve icmem istedigimi soyledigimde baristalar cok yardimci oldum ve kolombiya filtre kahvesini denedim. Oldukca begendim. Mekan cok hos, guzel dizayn edilmis. Self-servis bir siparis kismi var, orada baristalar sizinle ilgileniyor zaten. Servis hizi biraz dusuk.
5
E... K......
İzmir'de 3.nesil Kahve denilince akla ilk gelen isim diyebilirim.İstediğiniz kahve hakkında sizi kahvenin nereden geldiğine tutunda nasıl demleniceğine kadar anlatmayı adeta Tutku haline getirmiş buradaki kahve tutkunları..Mekan ufak ama kahvelerinin kokusu bütün caddeyi sarmış diyebilirim????Sadece bir kere gidip seçtiğiniz kahvenizin hikayesini Barista Erkan'dan dinleyin sonra zaten Bağımlısı olucaksınız bu insanların.Baristocrat3rd ailesi İzmir'de iyiki böyle bir yer açtınız, iyiki varsınız.????????☕️
5
E... K......
İzmir'de 3.nesil Kahve denilince akla ilk gelen isim diyebilirim.İstediğiniz kahve hakkında sizi kahvenin nereden geldiğine tutunda nasıl demleniceğine kadar anlatmayı adeta Tutku haline getirmiş buradaki kahve tutkunları..Mekan ufak ama kahvelerinin kokusu bütün caddeyi sarmış diyebilirim
4
F.... F....
Baristocrat icin soylenecek cok sey var ama oncelikle bu ise bilincli bir sekilde girismeleri dikkat cekici... Ozellikle musterileri de kahve konusunda bilinclendirmek adina, icmeden once kahveleri anlatmalari , tek tek koklatmalari cok guzel... Fiyatlar bir 3rd wave kahveci icin normal. Mekan guzel dizayn edilmis. Cold brewlerinde hafif eksi bir tat var, diger ictiklerinize pek benzemiyor yine de hosunuza gidebilir. En kisa zamanda yine gidecegim.
5
O.... E.......
Mükemmel insanlar ve mükemmel kahve. Gidebildiğim kadar gideceğim. İzmir'in çekirdeği kendileri.

Ayrı ayrı herkese teşekkürümü sunuyorum..
5
O.... E.......
Mükemmel insanlar ve mükemmel kahve. Gidebildiğim kadar gideceğim. İzmir'in çekirdeği kendileri. Ayrı ayrı herkese teşekkürümü sunuyorum..
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım