Yükleniyor...
3.7 Puan
49 Yorum

Balik Pisiricisi Veli Usta

Atatürk Cad. 212/A Alsancak / Izmir
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Deniz Ürünleri
Ortalama tutar İki kişi için : 70.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0232 464 27 05
Neler var?
  • Nakit Ödeme
  • Lunch menü var
  • Alkol bulunmaz.
  • Akşam yemeği uygun.
  • Kapalı alan var.
Yorumlar (49)
4
N.... Ö.....
50’lik Yeni Rakı Yeni Seri - 130 TL Mezeler - 12-18 TL arası Kalamaz kızartma - 40 TL Çupra - 86 TL 2 kişi toplam hesap 365 TL. Çupra 400 gr civarındaydı toplamda, biraz abartı geldi kalamar ve çupranın fiyatı. Geri kalanların fiyatları normaldi. Lezzet bakımından yediğimiz her şey mükemmele yakındı. Garsonlar çok ilgili ve o yoğunluğa rağmen hızlıydı.
4
N.... Ö.....
50’lik Yeni Rakı Yeni Seri - 130 TL
Mezeler - 12-18 TL arası
Kalamaz kızartma - 40 TL
Çupra - 86 TL
2 kişi toplam hesap 365 TL. Çupra 400 gr civarındaydı toplamda, biraz abartı geldi kalamar ve çupranın fiyatı. Geri kalanların fiyatları normaldi. Lezzet bakımından yediğimiz her şey mükemmele yakındı. Garsonlar çok ilgili ve o yoğunluğa rağmen hızlıydı.
4
S..... K....
Yorumlara bakarak gittik. Gayet ilgililerdi. Kalamar, yarım levrek, salata aldık. Tatları da gayet iyidi beğendim. Fakat fiyatı bence yüksek. Kalamar 38 lira, yarım levrek 50 lira, kola 8 lira, soda 4 lira. İçkisiz 130 lira tuttu. Demek ki içki ve meze de alsak 300 liradan aşağı çıkamayacaktık. Fiyatlar yazmıyor. Direk tabağın altına konulan kağıtta fotoğraflar var oradan seçiyorsunuz. Masaların yakınlığını ve hesabı takmıyorsanız gidilebilir.
4
S..... K.............
Yorumlara bakarak gittik. Gayet ilgililerdi. Kalamar, yarım levrek, salata aldık. Tatları da gayet iyidi beğendim. Fakat fiyatı bence yüksek. Kalamar 38 lira, yarım levrek 50 lira, kola 8 lira, soda 4 lira. İçkisiz 130 lira tuttu. Demek ki içki ve meze de alsak 300 liradan aşağı çıkamayacaktık. Fiyatlar yazmıyor. Direk tabağın altına konulan kağıtta fotoğraflar var oradan seçiyorsunuz. Masaların yakınlığını ve hesabı takmıyorsanız gidilebilir.
5
B..... Z.......
Olumsuz yorumlarda personelin güler yüzlü olmadığını söyleyenlere çok şaşırdım. Eskişehir’den iş için geldiğimiz şehire tavsiye ile restoranı tercih ettik. Bizimle ilgilenen garson salata yerken annemin domatesleri ayırdığını görünce nedenini nazikçe sordu annemde alerjisi olduğunu söyleyince içeri gidip ona ayrıca başka bir salata daha ikram olarak getirdi. Tavsiye olarak tercih etmemize neden olduğu tüm mezeler çok güzeldi. Özellikle şevketibostanı köklerinden yapılan özel bir marine sosla levrek eşliğinde ikram ediyorlar. Kararsız olarak tercih ettiğimiz meze çok güzeldi ve garson yerken gelip beğenmediysek iptal edebileceğini söyledi. Porsiyonlar gayet doyurucu. Kalamarda söylemiştik. En son doyunca iptal ettik. Meyve ve tatlı ikram ettiler. Fiyatlar kalite göz önünde bulundurulduğunda mekanın konumu ve hizmet ilave olduğunda aslında normal. 2 soğuk meze 3 sıcak meze devasa bir salata ikramlar ve alkolsüz 2 adet içeçek 160 tl ödedik.
4
@.......... @..........
İzmir'in klasikleşmiş sembol balıkçısı. Lokasyonu ve kalitesi tartışılmaz. Servis kalitesi, ürün be mezeleri gayet lezzetli. Mutlaka denenmeli.
2
N...... N......
Sadece balığı güzel. Geri kalan hiç bir şey güzel değil. Dipdibe masalar, keşmekeş, mezelerin hepsi kötü. Fava; tekmilli istedik içinde eser miktarda kırmızı sopan vardı, lezzeti kötü. Haydari; dünyanın en basit mezesi daha ne kadar kötü olabilir Kabak Çiçeği Dolması; bayattı, kokuyordu yiyemedik. Atom; çok çok acıydı, bence güzeldi ama masadakilerin çoğu yiyemedi Kalamar; ortalama, güzeldi. Karides; kötüydü. Kocaman kocaman ve lezzetsiz. Midye dolma; ortalama, içi biraz kuruydu. Levrek yedik. Levereğe diyecek söz yok ama onun dışında hiçbirşey güzel değildi. 10 kişi gittik. Özel bir arkadaş buluşmasıydı. Ama bir daha asla gitmem. 8 yetişkin, 2 çocuk, 1 büyük rakı, 2 bira, balık dışında 1 tane de köfte vardı. Rica minnet indirimle 1000 TL hesap ödendi. Tavsiye etmiyorum.
2
N...... N......
Sadece balığı güzel. Geri kalan hiç bir şey güzel değil. Dipdibe masalar, keşmekeş, mezelerin hepsi kötü.
Fava; tekmilli istedik içinde eser miktarda kırmızı sopan vardı, lezzeti kötü.
Haydari; dünyanın en basit mezesi daha ne kadar kötü olabilir
Kabak Çiçeği Dolması; bayattı, kokuyordu yiyemedik.
Atom; çok çok acıydı, bence güzeldi ama masadakilerin çoğu yiyemedi
Kalamar; ortalama, güzeldi.
Karides; kötüydü. Kocaman kocaman ve lezzetsiz.
Midye dolma; ortalama, içi biraz kuruydu.
Levrek yedik. Levereğe diyecek söz yok ama onun dışında hiçbirşey güzel değildi. 10 kişi gittik. Özel bir arkadaş buluşmasıydı. Ama bir daha asla gitmem.
8 yetişkin, 2 çocuk, 1 büyük rakı, 2 bira, balık dışında 1 tane de köfte vardı.

Rica minnet indirimle 1000 TL hesap ödendi.

Tavsiye etmiyorum.


1
O... O.
Az önce balık yemek için uğradık. Cumartesi olması nedeniyle hiç yer yoktu, yoksa boş olduğu zamanları da bilirim. Şef garsona yer varmı diye sorduğumda son derece kaba bir şekilde yok dedi. Kalkacak masa varmı diye sorduğumda aynı kabalıkla mümkün değil dedi. Sanki yemek yiyenler orada kamp kuracak. Kısacası tok satıcıyı oynuyor arkadaş. Benim için bu müessese bitmiştir. Koskoca İzmir'de sanki tek iyi balık yapan yer burası. Müşteri memnuniyeti diye bir şey umrunda değil.
4
M.... Y.......
ilk defa geldiğim bir mekan olmakla birlikte mükemmel ve doyurucu bir kalamar ızgara ile taçlandırılmamız en güzel yanı idi.Balık olarak sinarit tavsiyesine iyi ki uyuşmuz deekten kendimi alamadım.Soğuk meze menüsü zayıf olsa bile lezzet konusundaki güzellikle bunu bertafaf etti.Az ve öz
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım