Yükleniyor...
4.0 Puan
3 Yorum

Sindibad

Akıncı Mahallesi, Gaziler Caddesi, 1294.Sokak, No 1/C, Konak, İzmir
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Ortadoğu
Ortalama tutar İki kişi için : 50.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon -
Neler var?
  • Nakit Ödeme
  • Lunch menü var
  • Alkol bulunmaz.
  • Akşam yemeği uygun.
  • Klimalı
  • Kapalı alan var.
Yorumlar (3)
4
B......... B.........
Basmane Garı'nın tam karşısındaki köşede 2 katlı sevimli bir esnaf lokantası olan mekan, temel olarak Suriye mutfağının örneklerini sunuyor. Menüde falafel, humus gibi bilindik Suriye yemekleri dışında ağırlığı tavuk ve nohuttan oluşan farklı farklı bir çok yemek de var. Ben ziyaretlerimde falafel be humusu tercih ettim ve gerçekten beğendim. Falafeli tam kıvamında ve belli ki iyi bir yağda pişiriliyor. Humusu ise ben falafelin yanında tüketiyorum ve çok seviyorum. Suriye mutfağını seviyorsanız iyi bir tercih olur. Bisikletçi notu: Mekanın önü ve genel olarak o civar çok kalabalık olduğundan bisikleti gözönünden ayirmanizi pek tavsiye etmem. Dışarıda oturursaniz herhangi bir sorun yaşamadan bisikletle de gidebilirsiniz.
4
B......... B.........
Basmane Garı'nın tam karşısındaki köşede 2 katlı sevimli bir esnaf lokantası olan mekan, temel olarak Suriye mutfağının örneklerini sunuyor. Menüde falafel, humus gibi bilindik Suriye yemekleri dışında ağırlığı tavuk ve nohuttan oluşan farklı farklı bir çok yemek de var.

Ben ziyaretlerimde falafel be humusu tercih ettim ve gerçekten beğendim. Falafeli tam kıvamında ve belli ki iyi bir yağda pişiriliyor. Humusu ise ben falafelin yanında tüketiyorum ve çok seviyorum.

Suriye mutfağını seviyorsanız iyi bir tercih olur.

Bisikletçi notu: Mekanın önü ve genel olarak o civar çok kalabalık olduğundan bisikleti gözönünden ayirmanizi pek tavsiye etmem. Dışarıda oturursaniz herhangi bir sorun yaşamadan bisikletle de gidebilirsiniz.
4
Y.... G.....
Ana sayfa Restoran Değerlendirmeleri Suriye Lokantası Sindibad, İzmir’de Suriye Yemeği Nerede Yenir?. Restoran Değerlendirmeleri. 4 Aralık 2016. Suriye Lokantası Sindibad, İzmir’de Suriye Yemeği Nerede Yenir?. daha fazla . bakmakta olduğunuz
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım