Yükleniyor...
3.8 Puan
4 Yorum

Meyhane Hayyam

Akinci Mh.Anafartalar Cad. No:721, Konak, Izmir
Kategoriler Meyhaneler
Mutfaklar Meze
Ortalama tutar İki kişi için : 160.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0232 483 43 56
Neler var?
  • Lunch menü var
  • Akşam yemeği uygun.
  • Kredi Kartı
  • Alkol bulunur.
  • Fullbar
  • Rakı
  • Kapalı alan var.
Yorumlar (4)
4
T. E...
Mezeler oldukça başarılı. Mekanın en belirgin özelliği samimi ve hızlı servisi. Keyifle gidilir, müdavim de olunur. Gelişmesi gereken küçük bir iki detay var ama önemli değil. Özellikle lokumu deneyin.
4
T. E...
Mezeler oldukça başarılı. Mekanın en belirgin özelliği samimi ve hızlı servisi. Keyifle gidilir, müdavim de olunur. Gelişmesi gereken küçük bir iki detay var ama önemli değil.
Özellikle lokumu deneyin.
4
E.... S.........
Semt meyhanesi. O kalmadığı için şehir meyhanesi. Nihat Usta işinde bir numara. Yanında garson bile çalıştırmaz, güvenemediğinden. Tek adam tek tabanca. Fonda kısık Türk sanat müziği. Bazıları bilmez oraya gitmeniz mekan sahibi için değil sizin için nimettir. Mezelerin hepsi günlük ve mükemmel; piyaz, beyin, şakşuka, fava, çılbır o gün ne varsa. Arnavut ciğeri taze pişer servis edilir ve biter. Yan masalarla kaliteli sohbet, gücünüz yeterse gecenin sonunda Nihat Usta ile sohbet. Gerçek bir insan, yine de çok başını ağrıtmayın. Sıçaklar pirzola, köfte v.s hep çok iyi. Kendinizi ustaya bırakın bu 70-80 yıllık mekanda. Servis ustadan, fiyatlar normal. Basmane polis karakolunu geçip sağa dönün, sağdaki 4. dükkan. Her daim uzun ömürlü olur umarım
3
Y.... G.....
İzmir’in en eski meyhanelerinden biridir Hayyam meyhanesi. Ufacık da biryer, Nihat bey işletiyor, mekanın garsonluğunu ve aşçılığını yapıyor, tek kişilk dev kadro anlayacağınız. Sokaktan bakılınca görülen meze dolabı sizi yanıltmasın, tazeliğini yitirmiş, müşteriye sunulmayan mezeler de zengin göstersin diye orada tutulmaya devam edilebiliyor. Onlardan sipariş ederseniz dahi Nihat bey size kibarca başka meze önerecektir. 50 yıllık mekanı elbette İzmir meyhaneleri listemize de aldık.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım