Yükleniyor...
4.1 Puan
10 Yorum

Sükrü Bey'in Yeri

Kizlaragasi Hani 876 Sk. No:62, Kemeralti Konak Izmir
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Kahve, Çikolata
Ortalama tutar İki kişi için : 20.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon -
Neler var?
  • Nakit Ödeme
  • Alkol bulunmaz.
  • Klimalı
  • Kapalı alan var.
  • Meşrubat
Yorumlar (10)
4
@.......... @..........
Genel olarak kahveyi fincanda ve bol kahveli yapan, bununla birlikte bu kahveyi 2018 yılında 7₺ gibi piyasa üstü bir fiyata satan işletme. Analize başlarsak; Öncelikle kahveleri gerçekten yoğun. Sanıyorum kahveyi-olması gerektiği gibi- karıştırmadan yapıyorlar. Böylece ilk yudumunuzda resmen kahve yutuyorsunuz. Sona doğru ise ilginç bir zevk vermeye başlıyor bu durum size. Sonuç olarak evde yaptığınız en iyi kahveden bile muhtemelen daha farklı bu kahve. O nedenle içilmesi gereken bir lezzet. Analizimizin ikinci aşaması fiyat-konum-marka ekseninde şekilleniyor. Evet, 7₺ bana abartılı geldi. Fakat bunu konumunun tarihi değeri ve merkeziliği bakımından değerlendirdiğimizde aslında normal olduğunu söyleyebiliriz. Hem yoğun kahve yapıyorlar hem konumları iyi hem de lezzetli ve ilgililer. Ayrıca dışarıda İtalyan kahvesi espressoya 5-14₺ aralığında bir ücret ödeyip de bu coğrafyanın vazgeçilmezlerinden Türk kahvesine 7 lirayı çok görmek ayıp olur. O nedenle fiyatını da uygun buluyorum. EKSTRA BİLGİ: Kemeraltı’nda porsiyonlar konusu biraz ilginç. Kızlarağası Hanı’nda sadece birkaç yer farklı fincan kullanır. Geri kalan tüm mekânlarda istisnasız küçük boy ve aynı şekilli fincanlar kullanılır. Eğer daha koyu ve büyük boy olsun diyorsanız pasaj içindeki Sedir Çay Bahçesi’ni öneririm. Hem çok sakindir hem gölgedir hem eser hem lokumları enfestir hem de porsiyonları büyüktür.
4
@.......... @..........
Genel olarak kahveyi fincanda ve bol kahveli yapan, bununla birlikte bu kahveyi 2018 yılında 7₺ gibi piyasa üstü bir fiyata satan işletme.

Analize başlarsak;
Öncelikle kahveleri gerçekten yoğun. Sanıyorum kahveyi-olması gerektiği gibi- karıştırmadan yapıyorlar. Böylece ilk yudumunuzda resmen kahve yutuyorsunuz. Sona doğru ise ilginç bir zevk vermeye başlıyor bu durum size. Sonuç olarak evde yaptığınız en iyi kahveden bile muhtemelen daha farklı bu kahve. O nedenle içilmesi gereken bir lezzet.

Analizimizin ikinci aşaması fiyat-konum-marka ekseninde şekilleniyor. Evet, 7₺ bana abartılı geldi. Fakat bunu konumunun tarihi değeri ve merkeziliği bakımından değerlendirdiğimizde aslında normal olduğunu söyleyebiliriz. Hem yoğun kahve yapıyorlar hem konumları iyi hem de lezzetli ve ilgililer. Ayrıca dışarıda İtalyan kahvesi espressoya 5-14₺ aralığında bir ücret ödeyip de bu coğrafyanın vazgeçilmezlerinden Türk kahvesine 7 lirayı çok görmek ayıp olur. O nedenle fiyatını da uygun buluyorum.

EKSTRA BİLGİ: Kemeraltı’nda porsiyonlar konusu biraz ilginç. Kızlarağası Hanı’nda sadece birkaç yer farklı fincan kullanır. Geri kalan tüm mekânlarda istisnasız küçük boy ve aynı şekilli fincanlar kullanılır. Eğer daha koyu ve büyük boy olsun diyorsanız pasaj içindeki Sedir Çay Bahçesi’ni öneririm. Hem çok sakindir hem gölgedir hem eser hem lokumları enfestir hem de porsiyonları büyüktür.
4
Y.... G.....
Home Restoran Değerlendirmeleri Şükrü Beyin Yeri; Kemeraltı’nda Fincanda Pişen Kahve Nerede İçilir?. Restoran Değerlendirmeleri. Şükrü Beyin Yeri; Kemeraltı’nda Fincanda Pişen Kahve Nerede İçilir?. Şükrü Beyin Yeri; Kemeraltı’nda Fincanda Pişen Kahve Nerede İçilir?
4
I..... K........
Kahvesi nefis! Fincanda pişen kahve sanırım ilk bu işletmenin fikriymis, her neyse, herkese mis gibi kahvelerini ve kahve yanında ikram edilen nefis lokumlarını tavsiye ederim, yalnız dikkat, fincanlar sıcak! :)
5
N..... A.....
Tarihi mekanda oldukça otantik fincanda pişirilen turk kahvesini lezzetli ve keyifli bir şekilde yudumlayacaginiz turistlerin uğrak mekanı ???? burada keyifle dolaşabilir hediyelik eşyalarınızı alabilir ve sonrasında da keyifle soluklanabileceginiz güzel bir mekan izmire gidipte buraya uğramadan gelmek olmazsa olmaz şimdiden keyifli alışverişler ve muhteşem Türkkahvesini yudumlarken keyifli sohbetler ☺️????
5
N..... A.....
Tarihi mekanda oldukça otantik fincanda pişirilen turk kahvesini lezzetli ve keyifli bir şekilde yudumlayacaginiz turistlerin uğrak mekanı
4
@................. @.................
Fincanda pişen Türk kahvesi içtiniz mi hiç? Kumda yada yada közde yapılanı bir çoğumuz denemiştir ama bu kahve fincanda yapılıyor ve çokta lezzetli oluyor. Kendine has bu pişirme yönteminin patentlerinde kendilerine ait. Güzel bir izmir lezzetinin ardından yada kahve keyfi yapmak için gelinmesi gereken bir yer kahve için. İçerken dikkat! ilk geldiğinde fincan sıcak oluyor ;)
4
K......... K.........
Tarihi Kemeraltinda bulunan Sükrü beyin özelligi fincanda pisen Türk kahvesinin patentine sahip olmalari.. Kahve telvesi üzerinde geliyor bu yüzden bir süre çökmesini beklemeniz gerekiyor.. Koyu kahve sevenler için birebir..
4
K......... K.........
Tarihi Kemeraltinda bulunan Sükrü beyin özelligi fincanda pisen Türk kahvesinin patentine sahip olmalari..
Kahve telvesi üzerinde geliyor bu yüzden bir süre çökmesini beklemeniz gerekiyor..
Koyu kahve sevenler için birebir..
3
D... G....
Kizlaragasi Hani arkasinda kalan bir ton türk kahvecisinden biri. Türk kahvesi seviyorsaniz öneririm. Yogun telveli geliyor. Çok kalabalik ve salas mekan. Fiyatlar tabi ki uygun.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım