Yükleniyor...
4.0 Puan
16 Yorum

Ömer Usta Kahveci

905 Sokak No:15 Hisarcamii Arka Kapisi / Kemeralti / Izmir, 2.Kordon, Izmir
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Kahve, Çikolata
Ortalama tutar İki kişi için : 20.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0232 542 54 70
Neler var?
  • Nakit Ödeme
  • Alkol bulunmaz.
  • Meşrubat
  • Kapalı alan var.
Yorumlar (16)
3
G..... E.......
Çalışanlar oldukça hızlılar ancak kahvesini çok beğenmedim maalesef. Kahvenin yanında küçük lokumlar geliyor.. Oturulan yerler etrafınıza baktığınızda salkımlar ve tarihi duvarlarla çevrili, daha güzel işletilirse iyi olur..
4
M..... M.....
Bolca kahvecinin bulunduğu bir bölgede yer alıyor. Belli ki en meşhuru burası. Sorduğum kişiler genelde hep burayı tavsiye ettiler. Mekanın içindeki duvarlar ünlü fotoğrafları ile dolu. Meşhur olduğu kadar da var, kahvesi çok lezzetli. Bulunduğu bölgeye giderseniz burayı tercih ettiğinizde pişman olmazsınız.
4
M..... G.....
Bolca kahvecinin bulunduğu bir bölgede yer alıyor. Belli ki en meşhuru burası. Sorduğum kişiler genelde hep burayı tavsiye ettiler. Mekanın içindeki duvarlar ünlü fotoğrafları ile dolu. Meşhur olduğu kadar da var, kahvesi çok lezzetli. Bulunduğu bölgeye giderseniz burayı tercih ettiğinizde pişman olmazsınız.
4
F.... F....
Kemeraltı’nda gezerken mola vermek için durduğumuz yer. Kahveyi fincan içinde kumda pişiriyorlar. Bundan mıdır bilmem ama kahvesi çok güzel. Yanında verdikleri lokumlar yaramaz. Biz yer olmadığı için dışarda oturmak zorunda kaldık. Ama masaların üstüne küçük elektrikli soba koymuşlar. O da bizi ısıtmaya yetti.

İki katlı fakat alanı biraz dar bir yer. Salaş ve sıcak bir ortamı var. Fakat tuvaletleri berbat. Bu gibi konularda kendilerini iyileştirmeleri lazım. Onun haricinde mola vermek için gayet sıcak bir ortam
4
F.... F....
Kemeraltı’nda gezerken mola vermek için durduğumuz yer. Kahveyi fincan içinde kumda pişiriyorlar. Bundan mıdır bilmem ama kahvesi çok güzel. Yanında verdikleri lokumlar yaramaz. Biz yer olmadığı için dışarda oturmak zorunda kaldık. Ama masaların üstüne küçük elektrikli soba koymuşlar. O da bizi ısıtmaya yetti. İki katlı fakat alanı biraz dar bir yer. Salaş ve sıcak bir ortamı var. Fakat tuvaletleri berbat. Bu gibi konularda kendilerini iyileştirmeleri lazım. Onun haricinde mola vermek için gayet sıcak bir ortam????
4
F.... F....
Kemeraltı’nda gezerken mola vermek için durduğumuz yer. Kahveyi fincan içinde kumda pişiriyorlar. Bundan mıdır bilmem ama kahvesi çok güzel. Yanında verdikleri lokumlar yaramaz. Biz yer olmadığı için dışarda oturmak zorunda kaldık. Ama masaların üstüne küçük elektrikli soba koymuşlar. O da bizi ısıtmaya yetti. İki katlı fakat alanı biraz dar bir yer. Salaş ve sıcak bir ortamı var. Fakat tuvaletleri berbat. Bu gibi konularda kendilerini iyileştirmeleri lazım. Onun haricinde mola vermek için gayet sıcak bir ortam
4
M.... O....
Günübirlik İzmir gezimizde, Kızlarağası Hanında arkadaşımızın tavsiyesi ile buraya oturmaya karar verdik. Türk kahvesi gerçekten lezzetliydi, İzmire gidersem tekrar uğrayacağım bir yer. Ayrıca fal bakılıyordu fakat biz vaktimiz olmadığı için deneyemedik. Daha uzun bir vakitte, tekrar gidilecekler listesinde. :)
4
B.... I....
Cesit cesit kahve, cesit cesit tat. Fonda surekli gelip gecen sira ile calan Kanun Kemancilar, ustleri kilimli ahsap sandalye tabure ve sehpalar, tam bir Alaturka kahve icimi. Izmir'e her geldigimde arkadaslarla buralara bir kez de olsa gelir, Kizlaragasi Hanini gezer buralari arsinlarim. Izmir'de yapilacaklar listesine eklemeniz gerekenlerden.
4
Y...... B.....
Her  yer   kahve  kokuyor   ... Yaa doğru mu ettim  , şuraya mı otursaydım  yoksa oraya mı ?  derken  kahven  gelince sakinleşiyorsun    ...
4
F..... Ş........
Taze kavrulmuş, mis kokulu , renk renk lokumlar eşliğinde bol köpüklü bir Türk kahvesi… Hele bir de kahvenizi yudumlarken bir yandan sohbet bir yandan Kemeraltı çalgıcılarının müzikleri de varsa değmeyin keyfinize… Birçok kafe artık kahve makinesi kullansa da kahveci ömer usta fincanda pişen Osmanlı Usulü Türk Kahvesi ile bu geleneği hala devam ettirenlerden bir mekan.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım