Yükleniyor...
4.4 Puan
8 Yorum

Raika 1875

Donanmacı Mahallesi, Fazıl Bey Caddesi, No 5/A, Karşıyaka, İzmir
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Restoran ve Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 85.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0232 368 43 43
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Alkol bulunmaz.
  • Akşam yemeği uygun.
  • Lunch menü var
  • Kapalı alan var.
Yorumlar (8)
5
B... B...
Sanat cafe mantığını çarşıya ilk getiren mekandır kendisi! Fotoğrafta da görebilirsiniz, adeta bir atölye. Kendilerine has tavuk pilav ve keşkülle başlayan, menülerine sürekli yeni şeyler ekleyerek ilerleyen, içeride dergilerden tablolara sanatsal bir ortam yaratan Raika. Çok ortalık alanda bulunmadığı için de keşfi zor, tam sevdiğim gibi!
3
T...... T......
Konsepti oldukça güzel ve ilgi çekici bir mekan.Ancak porsiyonları küçük ve fiyatları yüksek.Nihayetinde tavuk-pilav yiyorsunuz. Merak ettiğim için denemek istedim ama tekrar geleceğimden emin değilim.
2
A.... A....
Ortam kpnsept olarak oldukça orijinal. Lezzetli fakat doyurucu kesinlikle değil. Fiyatlar porsiyona göre pahalı. Porsiyonlar oldukça küçük.
5
K.... D.....
Tavuk - pilav - sanat Harika bir 3'lü. Keyifli müzikler eşliğinde yemek yiyebilir ve beğendiğiniz resim ve fotoğrafları satın alabilirsiniz..
5
K.... D.....
Tavuk - pilav - sanat
Harika bir 3'lü.
Keyifli müzikler eşliğinde yemek yiyebilir ve beğendiğiniz resim ve fotoğrafları satın alabilirsiniz..
5
K........... K...........
Raika'yı İzmir seyahatim sırasında tavsiye üzerine keşfettim ve konsept olarak da çok hoş buldum. Az masa, kaliteli bir ortam, güzel bir playlist ve lezzetli yiyecekler konsept mağaza özelliğiyle birleşmiş ve Raika ortaya çıkmış.İçeriye girdiğimizde direkt olarak çalışanların ilgisi çok güzeldi.  Açık mutfak konseptiyle herşeyin şeffaf olarak sizin önünüzde hazırlanması Raika'ya farklı bir özellik katmış ve böylelikle daha samimi bir ortam oluşturulmuş. Tavuk yemediğim için nohutlu pilav tercih ettim. Yanında cacık ve sonrasında da keşkül tatlısıyla kapanış yaptık. Yiyeceklerin hepsi çok leziz ve güzel. İzmir'e geldiğimde tekrar tekrar uğrayacağım ender yerlerden biri oldu Raika. Severek gidiniz. :)
5
E.. Ş.....
"Tavuk Pilav Sanat" mottosuyla Raika 1875 lezzet ile sanatı birleştirmiş bir mekan. İçeriye girer girmez çalışanlar güleryüzle misafirlerini karşılıyor. İnce detayları olan mutfakla iç içe mekanda oturuyorsunuz. Siparişinizin hazırlanışını izliyorsunuz diğer bir yandan gözünüz sanat dolu bu mekanı inceliyor. Ben Raika 1875'e bayıldım. Sanat ile tavuk pilavı birleştirip böylesine kişilikli bir mekan yaratmak bir alkışı hak ediyor. Fiyatlar makul, ikramları çok lezizdi. Nohutlu ya da tavuklu pilav seçeneği sunmaları gayet hoş. Bademli keşkülün yanında gelen çay ikram. Artık bir çok popüler olmuş mekanda ikram çay hayal olmuşken bu misafirperverliği devam ettirmeleri mutluluk verici. Severek misafirleri olmaya devam edeceğim, teşekkürler Raika...
5
E.. Ş.....
"Tavuk Pilav Sanat" mottosuyla Raika 1875 lezzet ile sanatı birleştirmiş bir mekan. İçeriye girer girmez çalışanlar güleryüzle misafirlerini karşılıyor. İnce detayları olan mutfakla iç içe mekanda oturuyorsunuz. Siparişinizin hazırlanışını izliyorsunuz diğer bir yandan gözünüz sanat dolu bu mekanı inceliyor.
Ben Raika 1875'e bayıldım. Sanat ile tavuk pilavı birleştirip böylesine kişilikli bir mekan yaratmak bir alkışı hak ediyor. Fiyatlar makul, ikramları çok lezizdi. Nohutlu ya da tavuklu pilav seçeneği sunmaları gayet hoş. Bademli keşkülün yanında gelen çay ikram. Artık bir çok popüler olmuş mekanda ikram çay hayal olmuşken bu misafirperverliği devam ettirmeleri mutluluk verici.
Severek misafirleri olmaya devam edeceğim, teşekkürler Raika...
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım