Yükleniyor...
4.0 Puan
3 Yorum

Kebapçı Saim'in Yeri

Donanmacı Mahallesi, 1721. Sokak, No 4/P/11, Karşıyaka, İzmir
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Kebap
Ortalama tutar İki kişi için : 45.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0232 381 89 31
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Akşam yemeği uygun.
  • Lunch menü var
  • Kapalı alan var.
Yorumlar (3)
4
S...... S......
Çiğ köftesi gayet lezzetlidir bir de tavuk kanat süper olur. Diger kebaplarda iyidir..Yılların kebapcisidir. Karsiyaka çarşının en iyilerindendir. Tavsiye olunur.
4
Y.... G.....
Karşıyaka çarşısı içerisindeki efsane yerlerden biridir. Özellikle çiğ köftesiyle ünlüdür. Cami karşısındaki pasajın en sonunda yer alan mekan, eskiden çiğ köfte tezgahını da dükkanın hemen önüne koyardı, pasaj dışına kadar sıra uzardı. Artık pasaj kapısında duruyor tezgah ama artık eskisi kadar sıra yok. Çiğ köftesi halen çok güzel ama sanıyorum zincir çiğ köfteci sayısı arttığı için artık eskisi kadar kuyruk görmüyorum. Biz çiğ köfte dışında adana ve karışık köfte istedik, özellikle köftesinden memnun kaldım. Kebabı, lezzetli olmasına rağmen, usulünce yayvan şişte değil, sanıyorum dürümlerde kolay kullanım için ince şişlere yapılmış, iki şiş sunuluyor, eti fazla ince çekilmiş ama yağı baharatı yerinde. Köftesi ise son derece güzel, ben işin içine kuzu girmesi taraftarıyım, Saim'in köfte harcına kuzu da giriyor ve bu köftenin tadında hissediliyor. Karşıyaka çarşısı için öncelikli önerilerimden.
4
Y.... G.....
Karşıyaka çarşısı içerisindeki efsane yerlerden biridir. Özellikle çiğ köftesiyle ünlüdür. Cami karşısındaki pasajın en sonunda yer alan mekan, eskiden çiğ köfte tezgahını da dükkanın hemen önüne koyardı, pasaj dışına kadar sıra uzardı. Artık pasaj kapısında duruyor tezgah ama artık eskisi kadar sıra yok. Çiğ köftesi halen çok güzel ama sanıyorum zincir çiğ köfteci sayısı arttığı için artık eskisi kadar kuyruk görmüyorum.

Biz çiğ köfte dışında adana ve karışık köfte istedik, özellikle köftesinden memnun kaldım. Kebabı, lezzetli olmasına rağmen, usulünce yayvan şişte değil, sanıyorum dürümlerde kolay kullanım için ince şişlere yapılmış, iki şiş sunuluyor, eti fazla ince çekilmiş ama yağı baharatı yerinde. Köftesi ise son derece güzel, ben işin içine kuzu girmesi taraftarıyım, Saim'in köfte harcına kuzu da giriyor ve bu köftenin tadında hissediliyor. Karşıyaka çarşısı için öncelikli önerilerimden.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım