Yükleniyor...
3.4 Puan
17 Yorum

Kumrucu Ömür

Bostanlı Mahallesi, Cemal Gürsel Caddesi, No 476/B, Karşıyaka, İzmir, Karsiyaka, Izmir
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Fast Food, Türk
Ortalama tutar İki kişi için : 35.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0232 330 60 66
Neler var?
  • Nakit Ödeme
  • Alkol bulunmaz.
  • Akşam yemeği uygun.
  • Lunch menü var
  • Kapalı alan var.
  • Dış mekan var.
  • Klimalı
Yorumlar (17)
1
S..... H..........
5
L..... A.......
İzmir'e özgü kumru denen bir hamur işi ve bununla hazırlanan sandviçlere verilen addır. (Wikipedia) Yukarıdaki açıklamaya göre de İzmir’de satılan çeşitli sandviçlere göre de kumru birden fazla şekilde yapılabiliyor. Bizim tattığımız, bayıldığımız ve önereceğimiz kumru ise büfe tipi şarküteri ürünlü kumru. Muhakkak İzmir’de daha meşhur ve daha güzel kumrular vardır fakat “İzmir lezzetleri nazileri” gelmeden biraz övelim istiyoruz bu lezzeti. İstanbul’da böylesi bulunmayan bu lezzet, ekmeği, malzeme kalitesi ve bol porsiyonuyla bizi bir hayli mutlu etti. Yüzümüzden gülümsemeyle ayrıldığımız bir yemeği daha geride bırakmamızı sağlayan Kumrucu Ömür’e gözünüz kapalı gidebilirsiniz. Bizim yaptığımız hataya düşmeyip, 1 değil 2 tane avlamalısınız.
5
L..... A.......
İzmir'e özgü kumru denen bir hamur işi ve bununla hazırlanan sandviçlere verilen addır. (Wikipedia)

Yukarıdaki açıklamaya göre de İzmir’de satılan çeşitli sandviçlere göre de kumru birden fazla şekilde yapılabiliyor. Bizim tattığımız, bayıldığımız ve önereceğimiz kumru ise büfe tipi şarküteri ürünlü kumru. Muhakkak İzmir’de daha meşhur ve daha güzel kumrular vardır fakat “İzmir lezzetleri nazileri” gelmeden biraz övelim istiyoruz bu lezzeti.

İstanbul’da böylesi bulunmayan bu lezzet, ekmeği, malzeme kalitesi ve bol porsiyonuyla bizi bir hayli mutlu etti. Yüzümüzden gülümsemeyle ayrıldığımız bir yemeği daha geride bırakmamızı sağlayan Kumrucu Ömür’e gözünüz kapalı gidebilirsiniz. Bizim yaptığımız hataya düşmeyip, 1 değil 2 tane avlamalısınız.
4
Ç....... M.....
Servis hızı, sunulan hizmete nazaran fazla yavaş. İşin mutfak tarafında değil ama servis tarafıyla ilgili süregelen bir sorunu var. Garsonların aklı başka yerlerde. Ancak lezzeti hiç bozulmuyor kalitesi hep yerinde
4
S.... S
İzmir'li bir arkadaşımın önerisi ile geldik. Kumrusu fena değil ama diğer meşhur yerlerden daha farklı ya da özel değil. Bahçe kısmı çok güzel. Fiyatlar yüksek.
3
S..... Ç..
Kumru ve atom denedik. Ancak sanırım mekânın en çok kumpiri satılıyor.Kumrusu bir lezzet patlaması, mutlaka denenmesi gereken bir tat değil (belki kumru denilen yiyeceğin genel olarak özelliği bu) ama fiyat olarak ederinin üzerinde. Servis personele göre değişiyor, mekan otantik, dükkanın hafif bir sinek sorunu var.
3
S..... S.....
Kumru ve atom denedik. Ancak sanırım mekânın en çok kumpiri satılıyor.Kumrusu bir lezzet patlaması, mutlaka denenmesi gereken bir tat değil (belki kumru denilen yiyeceğin genel olarak özelliği bu) ama fiyat olarak ederinin üzerinde.
Servis personele göre değişiyor, mekan otantik, dükkanın hafif bir sinek sorunu var.

4
N.... K...
Kumru gayet güzel ekmeği sosisi kaşarı olması gerektiği gibiydi lakin çalışanların müşteriye davranışı mekana ve kumruya gölge düşürüyor ...
1
C.. H......
Kahvaltısı çöp. İnstagram fotograflarından bakıp geldik tabakları bile farklı. Tadı desen peh.. böyle yalancı aldatıcı mekanlara gelmeyin. Garsona söylediğimizde yüzümüze bile bakmadı neyse bi daha gelmem siz de gitmeyin
4
B... B...
Hiç kumrusunu yemedim, ama kumpirlerini çok yedim. Bahçesiyle Bostanlı’da ye ve kalk mekanlarının biri olan Ömür lise yıllarımızdan beri uğrak mekanımız.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım