Yükleniyor...
3.3 Puan
25 Yorum

Ferhat Büfe

Mithatpasa Cad. No:168/A, Güzelbahçe, Izmir
Kategoriler Büfeler
Ortalama tutar İki kişi için : 40.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0232 234 60 64
Neler var?
  • Nakit Ödeme
  • Lunch menü var
  • Alkol bulunmaz.
  • Akşam yemeği uygun.
  • Kapalı alan var.
Yorumlar (25)
2
G...... A...
En az yarım saat sıra bekliyorsunuz. Sıranız en ilkel yöntem olan isim yazma yöntemiyle belirleniyor. Aynı isimde başka biri varsa gerginlik yaşama ihtimaliniz oldukça yüksek. Lezzet olarak da sıradan. Mükemmel diyenleri anlamakta güçlük çekiyorum. Fiyatlar normal seviyede. 4 balık ekmek 3 kola 1 şalgama 70 tl ödedik. Bu lezzet için bu kadar beklemeye gerek var mı derseniz kesinlikle hayır.
5
A........ G...
En az on kez denedim. Hep ayni kalite, ayni lezzet. Kesinlikle bir marka olmayı hakeden mütevazi ve mükemmel bir mekan. Hafta sonu c.tesi-pazar ve tatil günleri 19:00 da balık satışı bitiyor. Midye dolması da süper ama tatmak için erken davranmanız lazım zira o da saat 19:00 a kalmadan tükenmiş oluyor.
4
Ç....... Y......
Yedigim en iyi balık ekmekti.Isteyenler porsiyon olarak da alabilirler.Ortam güzel ve temiz.Yolu Güzelbahçeye düsenlere tavsiye olunur.Tavsiye üzerine gittik.Gittigimize değdi
3
I..... K........
Güzelbahçe'de ikamet etmeyenler için oldukça uzak bir adres, sadece balık ekmek yemek için gitmek gerçekten zahmetli. Balık-ekmek & şalgam suyu lezzetli. Tavsiye ederim.
3
H...... H......
Ekmek arasi - 9 lira - cola 3 lira , istanbuldan veya baska sehirden gelenler icin ulasim ; izbanla hilal'e gelip ordan aktarmayla metroyla fahrettin altaya gidiceksiniz , metrodan cikinca 8 ( guzelyali - fahrettin altay ) numarali otobusle briketci duraginda inince goreceksiniz , hafta sonu cok fazla sira beklersiniz , kisin giderseniz disarda oturmayin cok soguk , lezzeti guzel
Ama kalabaliktan yemekten bi sey anlamiyosunuz , servis hak getire ...
3
H...... H......
Ekmek arasi - 9 lira - cola 3 lira , istanbuldan veya baska sehirden gelenler icin ulasim ; izbanla hilal'e gelip ordan aktarmayla metroyla fahrettin altaya gidiceksiniz , metrodan cikinca 8 ( guzelyali - fahrettin altay ) numarali otobusle briketci duraginda inince goreceksiniz , hafta sonu cok fazla sira beklersiniz , kisin giderseniz disarda oturmayin cok soguk , lezzeti guzel Ama kalabaliktan yemekten bi sey anlamiyosunuz , servis hak getire ...
3
E.... S.........
Güzelbahçe'nin en iyi balık-ekmek ve sardalyası. Müşterisi çok, az beklemek gerebilir ama değer. İyi yağda taze sardalya. Aşırı beklentimiz yoksa çok iyi. Akşamları kapalı, sardalya biter dükkan kapanır.
4
B..... Y....
Beklediğiniz sıra sonuna kadar değiyor. Kalabalıktan oturacak yer bulamayıp sahilde oturan insanlar dahi görebilirsiniz. Daha önce gitmeyenler için bahsedeyim kredi kartı geçmiyor. Siparişinizi verip, içeceğinizi alıp oturuyorsunuz. Fiyat:9₺.
4
N..... E......
Sardalyanın daha iyisi yok. Balık-ekmeğini oturarak yemek isteyenler için Ferhat büfe ideal. Dekor salaş olmaktan çok minimalist, servis az ve öz. Şalgam suyu, turşu ve midye Harika. Yoldan ya da kalabalıktan yılmayalar için uygun fiyatlı...
4
Y.... G.....
Muhtemelen İzmir’in en iyi balık ekmekçisi Ferhat Büfe’ye bir türlü yolumu düşürememiştim. Nihayet başardım, üstelik havanın da çok güzel olduğu bir günde. Beni oraya götüren arkadaş, ilk sevinci hemen önünde otopark bulunca yaşadı, genelde bulunmuyormuş. Arabadan inerken de inşallah çok sıra yoktur dedi. Boş masa olduğunu görünce de ikinci sevinci yaşadı.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım