Yükleniyor...
1.8 Puan
4 Yorum

Ora

Akçay Caddesi No:101 Optimum AVM Gaziemir/Izmir, Gaziemir, Izmir
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Pide
Ortalama tutar İki kişi için : 45.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0232 273 80 90
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Alkol bulunmaz.
  • Akşam yemeği uygun.
  • Lunch menü var
  • Klimalı
  • Kapalı alan var.
Yorumlar (4)
1
M.... M....
Optimum AVM de kapitalizm canavarını doyurduktan, uzun bir alışverişin ardından sıra geldi kendi aç karnımızı doyurmaya; ne yesek ne yesek diye dolanırken hadi lahmacun yiyelim dedik. Keşke  demeseydik. Lahmacununu hiç beğenmedik, yanında verdikleri bi minik tek limonda sudan eser yoktu! Ayrıca garnitür diye verdikleri yeşillikler aa pardon yeşillik görünümlü bişilerr!! Bu kadar olumsuz yorum yapacağım bi işletme olmaz derken; taaa ORA'da bulduk!! yaklaşık 20 dk. tatsız lahmacunların pişmesini bekledik, o da yetmezmiş gibi bide bağırmaya alışmış olan personel dibimde MURATTTTT BEYYYYYYY!!! diye bağırınca. Kısacası ORA'lar bize göre değil onu anladık.
1
M.... M....
Optimum AVM de kapitalizm canavarını doyurduktan, uzun bir alışverişin ardından sıra geldi kendi aç karnımızı doyurmaya; ne yesek ne yesek diye dolanırken hadi lahmacun yiyelim dedik. Keşke  demeseydik.
Lahmacununu hiç beğenmedik, yanında verdikleri bi minik tek limonda sudan eser yoktu! Ayrıca garnitür diye verdikleri yeşillikler aa pardon yeşillik görünümlü bişilerr!!
Bu kadar olumsuz yorum yapacağım bi işletme olmaz derken; taaa ORA'da bulduk!!
yaklaşık 20 dk. tatsız lahmacunların pişmesini bekledik, o da yetmezmiş gibi bide bağırmaya alışmış olan personel dibimde MURATTTTT BEYYYYYYY!!! diye bağırınca.
Kısacası ORA'lar bize göre değil onu anladık.
2
E... T......
Net bir şekilde kuşbaşı kaşarlı pide istiyorum deneme rağmen kaşarsız yapmışlar. Söylediğim zaman her hangi bir özür bile dilemediler. Üstüne kaşar atıp çok kısa süre sonra fırından çıkardılar. Tam erimemiş kaşarları sunmaya kalkıştılar ve gene onları düzelttim. Ora'yı severim gene Ora'da yerim ama bu şubede değil.
3
G.... Ö....
Lahmacununu severek yiyorum ayrıca Serbest Bölgeye de gönderimi olması sebebiyle öğle aralarında ya da fazla mesai saatlerinde tercih edebilirsiniz
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım