Yükleniyor...
3.9 Puan
26 Yorum

Kavala Cafe

Ismet Pasa Mahallesi Reha Midilli Caddesi No: 47 Foça/Izmir, Eski Foça, Izmir
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Kafe, Bar-Food
Ortalama tutar İki kişi için : 70.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0232 812 69 66
Neler var?
  • Nakit Ödeme
  • Sigara içme alanı var.
  • Gece hayatı
  • Dış mekan var.
  • Bira
  • Meşrubat
Yorumlar (26)
4
B.... N..
Geçen sene temmuz ayında gitmiştim. Denize sıfır konumda. Sevdiklerinizle sohbet etmek, manzaranın tadını çıkarabilmek için ideal bir mekan. Fiyatlar yemeklerin porsiyonlarına göre pahalı. Tercih ettiğimiz şarap ise Vinkara Minoj Kalecik Karası Rose idi
4
I.... A....
Ambians ve şarap seçenekleri cok guzel, çalışanlar cok kibar. Yalnız menüsü bana zayıf geliyor; basit kafe yemekleri tarzında, sandviç, makarna, pizza. Pizza ise tam olarak pizza değil, lavasa yapılıyor. Yemek menüsü bir tık geliştirilse bence mükemmel bir yer olabilir.
4
Ö..... Ö.....
Denize sıfır olması güzel. Lavaboları bakımsız. Denize sıfır ama denize girip aynı anda oturabileceğiniz bir yer maalesef ki değil. Lakin denizden çıkıp kurumak için bile oturabileceğiniz bir yer. Bayan bir garson var çok sevdik, tatlı dilli güler yüzlü :)
5
S.... K..........
Foçada sahilin sonu denilebilecek bir noktaya kurulmuş. Deniz kenarı güzel bahçeli ortamı ambiyansı çekici bir mekan. İçecekler kaliteli.
1
E.......... E..........
Mekanın manzarası ve makul fiyatları haricinde bir esprisi yok. Son derece terbiyesiz bir kadın çalışan nedeniyle sıfır puan olsa sıfır verirdim. Kesinlikle aşırı şişirilmiş bir mekan.
1
Z.... S.......
Burdaki arkdaşlar oturmak için sıra bekleyen sadece 1 (Bir) masa olmasına rağmen bile boşalan masa yerine bekleyen kişilere masa ayarlayamayacak kadar yeteneksiz puanına kanmayın kesinlikle şişirme.
4
S..... S.....
Tavsiye ettikleri şarap çok güzeldi, çayları da güzel fakat fiyatları Foça ortalamasının üzerinde bir puanı buradan kırarak 4/5 veriyorum :)
5
A..... İ....
Mekana bayıldım. Denize sıfır, müthiş şarapları olan bir mekan. Yemeklerini tatmadım fakat gerek müzik gerek ambiyans olarak bence eski Foça’daki en iyi mekan. Güneşi batırmak için çok öneriliyor ama gittiğiniz aya göre güneşin açısı değişiyor ona göre hayal kırıklığına uğramayın
4
S... C....
Foçada gün batımına karşı içkinizi yudumlayıp bir şeyler yiyebileceğiniz düzgün bir mekan arıyorsanız burası ideal. Servia güzeldi, pizzasını da beğendik.
5
E... S......
Sakin güzel nezih. Fiyatları belki bazılarına yüksek gelebilir ambiyansa bakınca bunu kolayca anlamak mümkün. Bellini tavsiyem. Samet bey çok güzel giyiniyor bu arada :D 2 kere üstüste geldim 3 günlük tatilimde. Sevdim kısaca.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım