Yükleniyor...
4.1 Puan
8 Yorum

Foça Bal&Do Rumelili Latif Usta Dondurma

Fevzi Pasa Mh. Küçük Deniz Sahil Cad. Ögretmenevi Önü Eski Foça , Izmir
Kategoriler Tatlıcılar
Mutfaklar Dondurma
Ortalama tutar İki kişi için : 15.00 TL
Telefon 05365766930
Yorumlar (8)
4
Y.... K...
Tahinli, sakızlı ve samata badem dondurmalarını denedik. Kornet külahından fark alması, sadece çocuklara tek top dondurma vermesi, tadımlık yemek isteyen yetişkinlerin önünü kesmesi, dondurmasının şeker oranının yüksek olması hoşuma gitmedi. Bunlara rağmen başarılı buldum.
4
T..... A.....
Meşhur Nazmi Usta'dan sonra gittiğimiz dondurmacı.. Kuyruk beklemedik, Güleryüzle karşılandik, çeşitleri hakkında bilgi verildi, dondurmaların tadı güzeldi.. meraktan aldığım keçiboynuzlu dondurma fena değildi, hafif kakaoya benzer bir tadı vardı, şifa niyetine yedim. Karışık bademli (acı ve tatlı badem) olanı çok beğendim, meyveli çeşitler de gayet iyi. 1 Top (oldukça büyük) 2 tl.
4
T..... A.....
Meşhur Nazmi Usta'dan sonra gittiğimiz dondurmacı..
Kuyruk beklemedik, Güleryüzle karşılandik, çeşitleri hakkında bilgi verildi, dondurmaların tadı güzeldi.. meraktan aldığım keçiboynuzlu dondurma fena değildi, hafif kakaoya benzer bir tadı vardı, şifa niyetine yedim. Karışık bademli (acı ve tatlı badem) olanı çok beğendim, meyveli çeşitler de gayet iyi.
1 Top (oldukça büyük) 2 tl.
4
N.... B.......
(Scroll down for English) Focanin her daim onunde sira olan dondurmacilarindan biri. Borovinka ve sakiz cok iyi. denemeden gecmeyin. Klasik focali esnaf suratsizligi var tabiki. ((ENG)) Classis Foca ice cream stall with long queue outside. Try "borovinka" and "sakiz" , you wont regret. No calm welcoming is also same as others in Foca.
4
N.... B.......
(Scroll down for English)

Focanin her daim onunde sira olan dondurmacilarindan biri. Borovinka ve sakiz cok iyi. denemeden gecmeyin. Klasik focali esnaf suratsizligi var tabiki.

((ENG))

Classis Foca ice cream stall with long queue outside. Try "borovinka" and "sakiz" , you wont regret. No calm welcoming is also same as others in Foca.
3
A.. O...
Diğer dondurmacıdaki kuyruğu gordukten sonra bir dondurma icin bu kadar beklenmez diyerek yoneldigimiz mekan. Spesiyali sakizli dondurmayi denedik. Daha lezzetlilerinide tatmis olmakla beraber bir foca ritueli olarak yolunuz duserse ugrayin derim.
5
B... B......
Esimle tadina baktigimiz ve unutamadigimiz lezzetteki dondurmalarin oldugu, baska yerdeki uzun kuyruklarin bana göre anlamsiz oldugunu kanitlayan lezzet duragi. Eline saglik latif usta..
5
B..... B......
Sadece Foça'nin degil dünyanin en güzel dondurmasini yemek istiyorsaniz mutlaka denemeniz gereken bir lezzet sunuyor FOÇA BAL&DO dondurma %100 dogal,katkisiz... Olsadaa suan yesek :)
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım