Yükleniyor...
2.3 Puan
4 Yorum

Deniz Cafe Balik Ekmek

Eski Foça, Izmir
Kategoriler Restoranlar
Ortalama tutar İki kişi için : 35.00 TL
Yorumlar (4)
2
S..... S.....
Foça'ya gelir gelmez ilk yemeğimizi burada yedik. Balık başta çiğ geldi ardından bu hata telafi edildi fakat taze ve deniz balığı olarak lezzet zayıftı midye dolmalar da maalesef kötüydü. Hizmetten yana bir sıkıntı yaşamasak da lezzet 2/5
1
A.... D....
Gözümüzün önünde zavallı bir kediyi çok ağır şekilde tekmelediler. Mekanın sahibi tekmeleyen işkencecileri korudu. Asla gitmeyin, hayvan düşmanı bir işletme.
2
E... (.................
Sakin mezgit yemeyin, balik olduguna inanamazsiniz bile, resmen dondurulmus hazir balik getirdiler. Yemeden once mutlaka iceri girip kizartma yagini kontrol edin. Muhtemelen eskimis makina yagi kivamina gelmistir. Servis rezalet. Garsonlarin biri haric cok deneyimsiz, 3-4 kez hatirlatmazsaniz siparisiniz gelmiyor. Balik ekmek yiyecegim diye riske atmayin kendinizi, gidin adam gibi restoranlarda yeyin.
4
Y...... B.......
Müsteriler mekani her zaman tika-basa dolduruyor. Servisten puan kirmam biraz buna bagli çünkü servis almayi veya aldiklari servisi unutuyorlar. Düzgün çalisan bir sistem kurmaya yetecek sayida elemanlari mevcut. Kredi karti geçmiyor. Portatif bir çati altina masa - sandalye koymuslar, aslinda böyle bir ortamda yapilabilecek en iyi konsepti yapmislar. Genel olarak tavsiye ederim ama mutlaka gidin diyemem.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım