Yükleniyor...
2.8 Puan
19 Yorum

Celep Balik Restoran

Eski Foça, Izmir
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Deniz Ürünleri
Ortalama tutar İki kişi için : 70.00 TL
Telefon 0232 8121495
Yorumlar (19)
3
E.......... E..........
Yediklerimiz taze ve ortalama lezzetteydi. Temizlik konusunda biraz daha özenli olunabilir. Çalışanlar saygılı ve ilgili.
3
N...... I.........
Orta puanda bir restoran. Mezeler ve balık taze ve güzeldi biz sevdik. Ancak fiyat/performans kısmında biraz sıkıntılı. Lokasyonun verdiği etkiyle fiyatlar biraz yüksek.
4
E.... E....
Ogle vaktinde gittigimiz bu restoranda, yogurtlu patlican, borulce, ahtapot salatasi yedik. Mezeler gayet guzeldi. Ahtapot salatasi, karides ve kalamarin porsiyonu 50tl, biraz pahali. 8 tane barbun balik 100 tlydi, tatsiz geldi belki sezona gore degisiklik gosterebilir. Genel olarak guzel ancak biraz pahali
1
L......... L.........
Bir avuç uyduruk salataya kişi başı fiyat biçilip parça balıkların tane balık fiyatına verildiği bir yer. Sorduğunuzda verdikleri ortalama fiyat ile hesap öderken fiyat asla uymuyor. Servis geç. Yemek kötü. Burda çok alternatif var . Benim yaptığım hatayı yapmayın.
3
S.... S..
Eski Foça’da deniz kenarında keyifli bir yeri var. Servisi de iyi, garsonları güler yüzlü. Mezeler fena değil, ama balık pisirme konusunda pek başarılı bir yer sayılmaz. Ayrıca fiyatları pahalı, ne yenildiğine bakılmadan kelle başına hesap söz konusu.
1
S.... B......
Önermiyorum. Son derece kötü. Bayat kalamar ve çok pişmiş, tadı kötü sufle. İsteksiz yapılan bir iş ancak böyle olur. Denemeyin bile, pişman olursunuz.
3
M.... A....
Balık taze ve lezzetliydi mezelerini beğendiğimi söylemem bazı garsonların ilgisi gayet güzeldi ama bi kaç tanesi sanki zorla çalışıyormuş gibi bi hava sezdim.içerde masada oturan beyefendi çalışanları Benim yanımda aZarladı hiç hoşuma gitmedi.ama genel anlamda biraz daha dikkat ederlerse daha başarılı olabilirler .balık fiyatı biraz pahalı bence
3
B.... Y.......
Buradaki puanlar doğrultusunda gittik ama okadar bayıldım diyemem. Ortalama biryer. Meze porsiyonlar oldukça büyük, koca tabaklar la geliyor ama çok lezzetli değil. Balıklar fena değildi. Garson ların ilgisi de iyi. Fiyatlar ucuz değil, normal İstanbul ortalama bir balık restoranı gibi.
4
V.... U......
Foçada 10 kişiye sorduk 1 popüler cevap aldık, Kalamarı burada yemeniz lazım, ayrıca salata ve karides tereyağ da kesinlikle atlanmamalı..............
4
İ...... K........
Celep'i benim için farklı kılan ve en başarılı olduğu lezzet "kalamar" diyebilirim. Kalamar tava, yediğim en başarılılardandı, her zaman gittiğimde kalamar söylüyorum ve tadı hatırımdan gitmiyor, gerçekten mükemmel. Diğer mezeleri ve balıkları da güzel. Özellikle balıkların pişirilmesi çok kıvamında; yerken ızgaradaki ustalığın farkını hissediyorsunuz.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım