Yükleniyor...
3.5 Puan
11 Yorum

Kumrucu Ariff

Eski Foça, Izmir
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Fast Food, Türk
Ortalama tutar İki kişi için : 30.00 TL
Yorumlar (11)
3
N...... N......
Kumru,kumpir için ideal. Büfe tadında. Ortalama lezzette ürünler. Siparişinizin yanında turşu getiriyolar. Güzel. Lokasyon itibarıyla Eski Foça'nın restaurantlar kısmı ile çarşı kısmı arasında. Oturup etrafı izlemesi keyifli. ????Kumru 10 TL ????Midye tava 14 TL ???? Bomonti Filtresiz (50'lik) 13 TL. ????İki kişi toplam 60 TL hesap ödedik. ???? ???? Kredi kartı geçiyor.
3
N...... N......
Kumru,kumpir için ideal. Büfe tadında. Ortalama lezzette ürünler. Siparişinizin yanında turşu getiriyolar. Güzel. Lokasyon itibarıyla Eski Foça'nın restaurantlar kısmı ile çarşı kısmı arasında. Oturup etrafı izlemesi keyifli.
3
N...... N......
Kumru,kumpir için ideal. Büfe tadında. Ortalama lezzette ürünler. Siparişinizin yanında turşu getiriyolar. Güzel. Lokasyon itibarıyla Eski Foça'nın restaurantlar kısmı ile çarşı kısmı arasında. Oturup etrafı izlemesi keyifli.
5
T..... A.....
Kumrudan çok kahvaltısı övülüyordu, biz gene de kumru yemeye gittik, ısrarlar üzerine hem 2 kişilik kahvaltı hem de Çeşme usulü (sosis olmayan) kumru ısmarladık. Gelen kahvaltı çeşitleri herşeyiyle mükemmeldi, peynir çeşitleri, kaymak, tereyağ son derece kaliteliydi, reçeller çok lezzetliydi. Yumurtalar tam kıvamındaydı, pişi sıcacık geldi. Çay termosla servis edildi, güzel demlemişti
2 kişilik kahvaltı 3 kişiye yetti arttı. Kumru da bol malzemeliydi, çok beğendim. Fiyatı kalitenin yanında sudan ucuz. İnşallah bu kaliteyi hiç bozmazlar.
5
T..... A.....
Kumrudan çok kahvaltısı övülüyordu, biz gene de kumru yemeye gittik, ısrarlar üzerine hem 2 kişilik kahvaltı hem de Çeşme usulü (sosis olmayan) kumru ısmarladık. Gelen kahvaltı çeşitleri herşeyiyle mükemmeldi, peynir çeşitleri, kaymak, tereyağ son derece kaliteliydi, reçeller çok lezzetliydi. Yumurtalar tam kıvamındaydı, pişi sıcacık geldi. Çay termosla servis edildi, güzel demlemişti 2 kişilik kahvaltı 3 kişiye yetti arttı. Kumru da bol malzemeliydi, çok beğendim. Fiyatı kalitenin yanında sudan ucuz. İnşallah bu kaliteyi hiç bozmazlar.
3
E.... G........
Kumru boş malzemeli ama daha önce gelenlere göre boyut küçülmüş. Yengen de güzeldi. Ekmekler taze değildi. Kumrucu da ekmeklerin her zaman taze olması gerekiyor , kumru ekmeği olmadan ekmek arası sosis - sucuk başka birşey değil sonuç olarak.
3
E.... G........
Kumru boş malzemeli ama daha önce gelenlere göre boyut küçülmüş. Yengen de güzeldi.
Ekmekler taze değildi. Kumrucu da ekmeklerin her zaman taze olması gerekiyor , kumru ekmeği olmadan ekmek arası sosis - sucuk başka birşey değil sonuç olarak.
1
U.... B....
Gelmedi, bekledik gelmedi... En az yarım saat bekledik, bizden sonra gelenler bile yedi kalktı, bizimkiler gelmedi! Bir daha gitmeyeceğim, unutmuş olsalar bile ayıp
3
A.. A..
Midye tavası müthiş, kalamarı güzel, kumrusu eh işte.. aslında kumrucu olmasına rağmen diğer seçenekler daha hoşuma gitti. Kumru ekmeği fazla sertti, içinde çok çeşit olmasına rağmen yavan buldum. Yinede gelip denenebilir, belki benim ağzımın tadı yoktur :)
4
M....... M.......
2 gün ust uste balığa doyduktan sonra izmire gelip kumru yememek olmaz dedik ve attık kendimizi buraya:) krem peyniri ilaveli süper yengen tavsiyemdir fiyatlar oldukca uygun ????
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım