Yükleniyor...
4.3 Puan
3 Yorum

Foça Restaurant

Eski Foça, Izmir
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Deniz Ürünleri
Ortalama tutar İki kişi için : 80.00 TL
Yorumlar (3)
3
U.... Ş...
Akşam yemeği için gittiğimizde ancak arka masalardan yer bulabildik. Balık ve meze siparişlerinizi tezgahtan kendiniz seçip veriyorsunuz. Yemeklere gelince, herşey genel olarak gayet lezzetli özellikle salamura mezgit baya başarılıydı. Fakat fiyatlar öyle ucuz falan değil, ahtapot salata 28 lira, kalamar 24 lira, bira 12 lira.
5
B...... B......
Hemen deniz kenarında olan bu güzel yer, hem garsonlarıyla hem manzarasıyla sizi mutlu ediyor. Balık çeşitleri çok olmasa da taptaze balıkların arasından kendiniz seçebiliyorsunuz. Mezeler bir çok Ege meyhanesinde olduğu gibi taptaze ve bol zeytinyağlı. Fiyatlar son derece uygun. Hatta biz gittiğimizde hesabı ödedikten sonra, hem meyve hem kahve ikram ettiler.  Son derece kibar insanlar çalışıyor, hal hatır soruyorlar. İki kişi, iki çupra, 35lik yeni rakı, 4 meze ve bir duble salataya 100TL verdik. (2014 haziran)
5
B...... B......
Hemen deniz kenarında olan bu güzel yer, hem garsonlarıyla hem manzarasıyla sizi mutlu ediyor. Balık çeşitleri çok olmasa da taptaze balıkların arasından kendiniz seçebiliyorsunuz. Mezeler bir çok Ege meyhanesinde olduğu gibi taptaze ve bol zeytinyağlı. Fiyatlar son derece uygun. Hatta biz gittiğimizde hesabı ödedikten sonra, hem meyve hem kahve ikram ettiler. 
Son derece kibar insanlar çalışıyor, hal hatır soruyorlar.
İki kişi, iki çupra, 35lik yeni rakı, 4 meze ve bir duble salataya 100TL verdik. (2014 haziran)
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım